وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 5 مرداد 1393 ساعت 20:29   |   کد مطلب: 8632
امام جمعه موقت همدان: رزمندگان سپاه انصار سرنوشت جنگ را تغییر دادند
رزمندگان سپاه انصارالحسین(ع) با حضور پرشور و جانانه خود نگذاشتند؛ دشمن به اهداف پیش رو دست یابد و اگر حضور به موقع نیروهای همدان در برابر منافقان نبود، امروز شاید سرنوشت کشور تغییر می‌کرد.

به گزارش نافع، امام جمعه موقت همدان با بیان این مطلب گفت: با اقدام به‌موقع نیروهای همدان در رویارویی با دشمن، منافقان حتی به یک درصد از اهداف خود نیز دست نیافتند.

حجت‌الاسلام محمد جوادی با اشاره به اینکه عملیات مرصاد اقتدار ایران اسلامی را به جهان نشان داد، اظهار کرد: با اقدام به موقع نیروهای همدان در مواجهه با دشمن، منافقان حتی به یک درصد از اهداف خود نیز دست نیافتند.

امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه این عملیات چند روز بعد از آتش‌بس و قبول قطعنامه 598 به وقوع پیوست، تأکید کرد: این موضوع نشان از آن دارد که دشمن هیچ گاه به وعده‌های خود پایبند نبوده و باید همواره مراقب توطئه‌های آنها باشیم.

حجت‌الاسلام جوادی، توکل به خدای متعال را عامل پیروزی سپاه اسلام برشمرد و گفت: عملیات مرصاد با رمز «یا علی ابن ابیطالب» انجام شد که رزمندگان با تمام توان در مقابل دسیسه‌های منافقان و دشمنان سد ایجاد کردند.

وی تصریح کرد: مقاومت مردم و همبستگی نیروهای بسیج و ارتش باعث شد دشمن در همان ساعات اولیه تلفات سنگینی دهد و آرزوی دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده را با خود به گور برد.

حجت‌الاسلام جوادی با بیان خاطره‌ای از آن روزها گفت: گستردگی حضور مردم در مناطق غرب برای پیوستن به سپاه اسلام و جنگ با منافقان تا حدی بود که بعد از مدتی از رادیو اعلام شد که دیگر نیازی به پذیرش نیروهای جدید نیست.

دیدگاه شما