آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 23 تير 1393 ساعت 10:13   |   کد مطلب: 8287
امام جماعت مسجد جامع روستای بابان گفت: امروزه بزرگترین وسیله شیطان برای نابود کردن معنویت در خانواده و جامعه ماهواره است و پدران و مادران باید مواظب باشند تا این وسیله شیطانی در خانواده راه پیدا نکند.

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا رسولی افزود: والدین باید سعی کنند با افزایش بصیرت در خود، از ورود ماهواره به درون خانه جلوگیری کنند چرا که ریشه بسیاری از انحرافات اجتماعی که در جامعه و خانواده ها بروز می کند از گسترش فرهنگ غربی به وسیله شبکه های ماهواره ای و سایت های مبتذل اینترنتی سرچشمه می گیرد.

وی تاکید کرد: امروز سیاست استکبار جهانی برای به شکست کشاندن کشورهای مستقل که زیر بار سلطه استکبار جهانی نمی روند ترویج بی بند و باری و فرهنگ مبتذل غربی از طریق ترویج شبکه های ماهواره ای است.

حجت الاسلام رسولی بیان کرد: همه مردم و مسئولین باید مراقب جنگ رسانه ای و ترفندها و حیله های شیطانی دشمن باشند و به مبارزه با هجمه فرهنگی دشمن به وسیله تشویق جوانان به الگوبردای از شهدا و بزرگان دینی و فراگیری آموزه های ناب اسلامی باشند.

وی آثار برنامه های ماهواره ای در خانواده را منشا فساد فرهنگی و اخلاقی عنوان کرد و گفت: استکبار جهانی به وسیله ماهواره تیرهای زهرآگین خود را به سوی جوانان ما هدف گیری کرده است.

حجت الاسلام رسولی افزود: دشمن می خواهد به وسیله امواج صوتی و تصویری شبکه های ماهواره ای ابتذال را که بدتر و خطرناکتر از هواپیماها و موشک هاست برای سلطه بر سرزمین های اسلامی و به ویژه کشور ما به میدان آورد.

وی اظهارکرد: کشورهای غربی برای استفاده شهروندان خود از شبکه های مبتذل ماهواره ای از آنان پول دریافت می کنند این در حالی است که همان شبکه ها را به صورت مجانی در اختیار جوانان مسلمان می گذارند تا دین آنها را بگیرند.

حجت الاسلام رسولی افزود:دشمنان اسلام برنامه های ماهواره ای را با هدف از بین بردن فرهنگ ناب اسلامی تولید می کنند و برای رسیدن به هدف خود برنامه ریزی و هزینه های زیاد می کنند.

حجت الاسلام رسولی با بیان اینکه دشمن می خواهد در آموزه های دینی کودکان و نوجوانان تشکیک ایجاد کند، گفت: برنامه های مبتذل ماهواره ای در واقع به دنبال تخریب بنیان خانواده و کهنه و ناکارآمد جلوه دادن آموزه های دینی هستند.

وی از بین بردن حرمت های بین اعضای خانواده را از جمله آثار مخرب ماهواره عنوان کرد و ابراز داشت: شبکه های ماهواره با پخش انواع فیلم های فارسی زبان می خواهند در طولانی مدت غیرت مردان مسلمان را بگیرند ونقش و جایگاه پدر، مادر و فرزندان را در خانواده از بین ببرند.

حجت الاسلام رسولی افزود: کمرنگ کردن عفت و حیا در خانواده ، از بین بردن معنویت، محور قرار دادن فرهنگ برهنگی و شهوت گرایی، مخدوش کردن مقدسات دینی، زمینه سازی برای طلاق در بین خانواده ها و سلب استحکام روانی جامعه از نتایج زیانبار ماهواره است.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت