وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 7 مرداد 1394 ساعت 12:30   |   کد مطلب: 15455
مشاور عالی فدراسیون ورزش های همگانی کشور گفت: حذف خودور از جوایز همایش های پیاده روی درست نبود و معتقدم عامل انگیزه در بین شرکت کنندگان محسوب می شد.

به گزارش نافع، شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش یکشنبه گذشته از حذف جایزه خودرو از بین جوایز برنامه های پیاده روی خانوادگی خبر داد.

هادی سبزواری روز سه شنبه در گفت و گو باخبرنگار ایرنا درباره این تصمیم وزارت ورزش و جوانان گفت: خودرو انگیزه بسیار خوبی برای حضور حداکثری شرکت کنندگان در همایشهای پیاده روی بود.

وی اضافه کرد: این جوایز ارزنده باعث شد تا پیاده روی و همچنین سایر ورزش های همگانی به خوبی در بین آحاد مردم نهادینه شود و حضور گسترده آنها را در برنامه ها شاهد بودیم.

سبزواری اظهار کرد: براساس نتایج 10 درصد از مجموع شرکت کنندگان در همایش های پیاده روی در سطح شهرها انگیزه لازم برای تداوم حضور در سایر برنامه های همگانی از جمله پیاده روی عمومی و ورزش صبحگاهی را در طول هفته داشته باشند.

وی افزود: معتقدم که برگزاری همایش های پیاده روی با درنظر گرفتن جوایز ارزنده بویژه خودرو خروجی بسیار خوبی در جذب آحاد جامعه به مشارکت در این برنامه ها داشته است و موجب تداوم حضورشان در ورزش های همگانی شده است.

رییس هیات ورزش های همگانی استان همدان با اشاره به برگزاری همایش بزرگ پیاده روی 400 هزار نفری در همدان گفت: این همایش اواسط مهرماه امسال و در گرامیداشت هفته ناجا در همدان برگزار می شود.

وی افزود: تمهیدات لازم برای برگزاری این همایش بزرگ پیاده روی اندیشیده شده و جوایز ارزنده ای در نظر گرفته می شود.

هادی سبزواری با حکم علی مجد آرا رییس فدراسیون ورزش های همگانی کشور به عنوان مشاور عالی فدراسیون منصوب شده است.

وی بیش از هشت سال سابقه ریاست هیات ورزش های همگانی استان همدان را دارد.

همدان سال گذشته میزبان بیش از 50 همایش پیاده روی بزرگ و کوچک بود که قریب به 300 هزار نفر در این همایش ها شرکت کردند.
منبع: ایرنا
انتهای پیام/ح

دیدگاه شما