وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 12 بهمن 1392 ساعت 09:57   |   کد مطلب: 5297
زنگ گلبانگ انقلاب در مدارس قهاوند نواخته شد/هدف انقلاب اسلامی رسیدن به تمدن اسلامی است
زنگ گلبانگ انقلاب همزمان با سراسر کشور امروز در تمامی مدارس شهر قهاوند طنین‌انداز شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نافع در قهاوند، رئیس اداره آموزش و پرورش قهاوند صبح امروز در مراسم گلبانگ انقلاب در کانون شهید پورمیدانی شهر قهاوند گفت: ۱۲ بهمن سال ۵۷ امام بعد از ۱۵ سال دوری از وطن به کشور بازگشت و این روز تاریخی همه ساله توسط تمامی ایرانی‌ها جشن گرفته می‌شود.

احمد عبدالهی تصریح کرد: دهه مبارک فجر فرصت ارزشمندی برای آشنایی دانش‌آموزان با تاریخ، رویدادها، نحوه شکل‌گیری و تداوم انقلاب اسلامی است.

وی بیان داشت: مربیان و معلمان باید در این ایام مبارک آینده‌سازان کشور را با تاریخ و دستاوردهای انقلاب و رهبری پیامبرگونه امام خمینی(ره) آشنا سازند.

وی عنوان کرد: در دهه مبارک فجر برنامه‌های مختلف و متنوعی هم‌چون برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری، مذهبی و ورزشی، برگزاری سرود و برپایی نمایشگاه در مدارس به اجرا در می‌آید.

عبدالهی افزود: هدف انقلاب اسلامی رسیدن به تمدن اسلامی است و ما می بایست محکم بایستیم و گام ها را استوار برداریم تا به تمدن عظیم اسلامی دست بیابیم

وی بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران بعد از انقلاب نبی مکرم اسلام (ص) با الهام گیری از نهضت عاشورا بزرگترین انقلاب معنوی در دنیا می باشد افزود: ما می بایست امروز نسبت به آگاه سازی دانش آموزان به اسلام و نظام مقدس اسلامی تلاش کنیم وقتی وارد جامعه می شوند گفتمان انقلابی و اسلامی داشته باشند.

زنگ گلبانگ انقلاب راس ساعت ۹:۳۳ دقیقه همزمان با سراسر کشور توسط امام جمعه شهر قهاوند به صدا درآمد.

دیدگاه شما