وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 12 بهمن 1392 ساعت 09:52   |   کد مطلب: 5296
مسئولان شهرستان نهاوند با امام جمعه این شهر دیدار کردند
به مناسبت سالروز ورود معمار کبیر انقلاب اسلامی در 12 بهمن ماه به میهن اسلامی مسئولان و روسای ادارات شهرستان نهاوند با حجت الاسلام والمسلمین مغیثی امام جمعه نهاوند دیدار و با آرمان های امام راحل تجدید پیمان کردند.

 

در این دیدار که کلیه مسئولین شهرستان حضور داشتند حجت الاسلام مغیثی ضمن تبریک به مناسبت ایام دهه فجر گفت:یکی از اهداف نظام مقدس اسلامی پیاده کردن احکام دینی است که امام راحل نیز به این موضوع بسیار تاکید داشتند.

مغیثی گفت :به گواه دوست و دشمن هم اکنون انقلاب اسلامی ایران از تاثیر گذارترین کشور ها در منطقه و جهان است و این برای استکبارگران خوب نیست و به خاطر همین موضوع آنها با روش های مختلف در تلاشند تا انقلاب اسلامی ما را از مسیر پیشرفت منحرف کنند .

وی به برنامه های دشمنان انقلاب برای انحراف جوانان از ارزش های انقلاب و اسلام اشاره کرد و گفت : دشمنان با تهاجم فرهنگی ،اعتیاد به مواد مخدر و برنامه های ماهواره ای ومستهجن خود می خواهند جوانان ما را با ابتذال بکشانند و انها را نسبت به ارزشها بی تفاوت کنند تا به اهداف شوم خود برسند که با هوشیاری جوانان و تبیین کردن ارزش های انقلاب در این راه نیز شکست خواهند خورد .

در ادامه این مراسم مجتبی مولوی فرماندار شهرستان نهاوند طی سخنانی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 و پیروزی در جنگ تحمیلی دو حادثه مهم تاریخ معاصر است که باعث احساس غرور و بالندگی مردم ایران اسلامی شده است.

مولوی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی همه تئوریهای زمان خود را پس زد و نشان داد که می توان حکومتی بر پایه دین ایجاد کرد و پیشرفت کرد.

وی به تشریح برنامه های اجرایی در طول دهه فجر پرداخت و گفت: در دهه فجر امسال برنامه های متنوعی تدارک دیده شده که بالغ بر 835 برنامه برای شهرستان نهاوند تدارک دیده شده و 43 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر360 میلیارد ریال در ایام دهه فجر در نهاوند افتتاح و یا کلنگ زنی می شوند.

دیدگاه شما