وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 30 آبان 1392 ساعت 04:35   |   کد مطلب: 3700
دستگیری قاتل سنگدل در کمتر از ۵ ساعت در ملایر
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از شناسایی و دستگیری قاتل سنگدلی که همسرش رابه قتل رسانده و دخترخوانده اش را بشدت مجروح کرده بود، در کمتراز 5 ساعت خبر داد.

 

به گزارش نافع به نقل ازملایری ها، سرهنگ ابراهیم سعیدی گفت: در ۲۵ آبان سال جاری مأموران کلانتیری ۱۳ ولی عصر (عج) از چاقو خوردن دو نفر در یکی از بیمارستانهای ملایر باخبر شدند.

وی افزود: پس از حضور مأموران در محل، با دو زن که همسر و دخترخوانده ی قاتل بودند مواجه شدند.

سعیدی تصریح کرد: نیروی انتظامی پس از اطلاع از این جنایت موضوع را در دستور کار قرار داد و تیمی از مأموران پلیس آگاهی وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه پلیس آگاهی پس از گذشت کمتر از ۵ ساعت موفق به شناسایی و دستگیری قاتل فراری شد افزود: فرد دستگیر شده بلافاصله پس ازدستگیری به قتل همسرش اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی ملایر خاطرنشان کرد: دراین رابطه تحقیقات پلیس برای کشف علل و انگیزه ارتکاب قتل ادامه دارد.

وی با بیان اینکه متأسفانه همسر قاتل بر اثر شدت جراحات جان باخت، اظهار داشت: دخترخوانده فرد قاتل نیز در حال حاضر شدیداً مجروح و در بیسمارستان تحت درمان است.

این مقام انتظامی در ادامه اظهار داشت: عدم کنترل خشم و مهارت نداشتن در این زمینه، استفاده از ماهواره و کاهش آستانه تحمل افراد و همچنین کاهش اقتدار خانواده، امروز جامعه را در معرض خطر جدی نسبت به بروز جرائم خشن قرار داده است.

وی در پایان بیانداشت: باتدابیر فرهنگی و پیشگیرانه برای خانواده های در معرض خطر می توان از بروز جنین فجایعی جلوگیری بعمل آرود.

دیدگاه شما