وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 15 مهر 1392 ساعت 13:37   |   کد مطلب: 2679
نوجوانی که توسط عمویش  تروریست شد
گروهک‌های تروریستی بدون در نظر گرفتن هر گونه مسئله‌ای، کودکان را به کارهای وحشیانه و تروریستی وادار می‌کنند و آنان را در برابر دولت قرار می‌دهند.

در سوریه هر روز به تعداد گروهک‌های تروریستی برای بر هم زدن ثبات و آرامش افزوده می‌شود، نیروهای امنیتی سوریه در اقدامی جدید موفق به دستگیری گروه جدیدی به نام «احفاد الرسول» شده‌اند، که فعالیت‌های گستردهٔ تروریستی را در سوریه انجام می‌دادند.

در میان دستگیر شدگان اعضای این گروهک کودکی کم سن و سال مشاهده شده است، «شعبان عبدالله حمیده» از حلب، جزئیات استخدام خود توسط عمویش را در تلویزیون دولتی سوریه باز گو کرد، او در اعترافات تکان دهنده‌ای بیان کرد: توسط عمویم به نام یحیی وارد این گروه شده‌ام، و به من در ازای همکاری با این گروه مقداری پول داده شد و اسلحه‌ای برایم خریداری کردند که من ان را به دوستانم نشان دهم «.

وی همچنین در ادامه افزود عمویش به او گفته که به سوی سربازان سوری و حتی غیر نظامیان شلیک کند و آن‌ها را بکشد، این اعترافات زمانی به اوج خود رسید که شعبان عبدالله حمیده ده ساله بیان کرد تا کنون ۱۰ سرباز سوری و ۱۳ غیر نظامی را به کام مرگ فرستاده است. وی اظهار داشت که در انجام این کار کوچک‌ترین احساس ناراحتی نکرده و بدون هر گونه عذاب وجدانی دست به این کشتار زده است.

از شواهد این گونه بر می‌آید که گروهک‌های تروریستی بدون در نظر گرفتن هر گونه مسئله‌ای کودکان را به کار‌های وحشیانه و تروریستی وادار می‌کنند و آنان را در برابر دولت قرار می‌دهند و تخم نفاق و کینه را در دل آنان پرورش می‌دهند و انسانیت را با فعالیت‌های تروریستی خود پایمال می‌کنند.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت