وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 2 مهر 1392 ساعت 07:13   |   کد مطلب: 2266
زنگ بازگشایی مدارس در منطقه قهاوند به صدا در آمد
همزمان با سراسر کشور در روز دوشنبه زنگ آغاز سالتحصیلی جدید و مقاومت در مدارس منطقه قهاوند نواخته شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نافع درقهاوند، همزمان با سراسر کشور در روز دوشنبه زنگ آغاز سالتحصیلی جدید و مقاومت در مدارس منطقه قهاوند نواخته شد
در این مراسم که بصورت نمادین در مجتمع آموزشی و پرورشی شهید رسولی روستای کوزره راس ساعت ۹صبح با حضور بخشدارمنطقه آقای محمدی هنرمند ،نماینده اداره کل متبوع،ریاست اداره آموزش پرورش ،اعضای شورای آموزش و پرورش ، فرمانده مرکز مقاومت بسیج سپاه قهاوند ،مسئولین محلی ،خانواده معزز شهداء ، جانبازان ،آزادگان و اولیاء و مربیان و دانش آموزان برگزار گردید
زنگ باز گشائی و مقاومت توسط بخشدار محترم و فرماندهی محترم مرکز مقاومت سپاه قهاوند نواخته شد و پس از اجرای برنامه متنوع و شاد ، دانش آموزان پایه اول ابتدائی با بوسه بر قرآن کریم راهی کلاس در س شدند.
در این برنامه احمد عبدالهی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه به دانش آموزان ، اولیاء و معلمین تاکید کرد خداوند انسان را به زیور تفکرواندیشه آراسته است و وظیفه معلمین است که این ودیعه الهی را در راستای اهداف متعالی هدایت کنند.
وی افزود: مدرسه ای که در اثر تلاش عبادت گونه معلمان شریف ، پرورش انسان های مومن ، امیدوار ، امید بخش ، شجاع ، خلاق و پرسشگر میسر گردد و ثمره اش تولید علم و دستیابی به افق شکوهمند چشم انداز بیست ساله باشد.
عبدالهی افزود :از فرزندان عزیز دانش آموز که همه هستی ما وقف هستی آنان بوده انتظار داریم که در فضای دل انگیز علم وادب به دنبال کسب دانش و معرفت و پاسدار حرمت معلمان خود باشند، معلمانی که تمام وجود خویش را در وجود دانش آموزان خود به ودیعه می گذرانند. چرا که آنان را فرزندان معنوی خود می دانند.
وی گفت : هزینه ساخت سالن ورزشی این مدرسه نیز توسط یک خیر تامین و توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در حال احداث شده است.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت