وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 26 شهريور 1392 ساعت 06:02   |   کد مطلب: 2037
 کمیته انتخاب استانداران بدنبال انتخاب فردی از جنس دولت است
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی : هیچ جناحی به حرف نمایندگان چندان اهمیت نمی‌دهد و بر اساس نظرات و سیاست های خود استانداران و مدیران را انتخاب می کنند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نافع در ملایر، احمد آریایی‌نژاد گفت : نظر اکثر اعضای مجمع نمایندگان استان بر ادامه کار «علی محمد آزاد» به عنوان استاندار همدان است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از نشست مشترک مجمع نمایندگان استان همدان با کمیته انتخاب استانداران برداشت می‌شود که نظر آنها انتخاب فردی از جنس دولت برای استانداری همدان است. گفت: در آن جلسه ما نمایندگان صحبت کردیم و کمیته انتخاب استانداران فقط گوش کردند و آنها هیچ نظری درباره گزینه های مجمع نمایندگان نداشتند.

وی با بیان اینکه نمایندگان استان از هیچ شخصی حمایت نمی کنند و تنها منافع مردم و آینده استان را در نظر دارند عنوان کرد: هیچ جناحی به حرف نمایندگان چندان اهمیت نمی‌دهد و بر اساس نظرات و سیاست های خود استانداران و مدیران را انتخاب می کنند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به اینکه انتخاب با عجله استاندار به نفع استان نیست، گفت: باید با صبر بیشتر منتظر معرفی استاندار باشیم و به مرور زمان مجمع نمایندگان با فرد انتخاب شده به تعامل خواهند رسید.

آریایی نژاد با بیان اینکه عده ای از دنیای سیاست تنها کلک و دروغ را یاد گرفتند افزود: امیدوارم فردی انتخاب شود که صداقت را سرلوحه تمامی کارهای خود قرار دهد و راستی را در اعمال، کردار و رفتار او شاهد باشیم.

دیدگاه شما