آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 26 شهريور 1393 ساعت 11:18   |   کد مطلب: 9542
 واژگونی خودرو سواری در نهاوند یک کشته و یک مجروح بر جای گذاشت
سرپرست پلیس راه استان همدان گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو پژو 405 در یکی از محورهای روستایی شهرستان نهاوند یک کشته و یک نفر مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش نافع، سرهنگ مهدی شاکری افزود : بر اثر این سانحه که ظهر روز گذشته (سه شنبه) در راه روستای 'ورامین' از توابع نهاوند رخ داد یک زن 40 ساله فوت و یک مرد به شدت مجروح و به بیمارستان علیمرادیان نهاوند منتقل شد.

سرپرست پلیس راه استان همدان اظهار کرد: طبق بررسی های صورت گرفته علت اصلی بروز این سانحه ناگوار ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه سواری پژو 405 بوده است.

وی خاطرنشان کرد: 14 تیم پلیس راه این استان همواره بر مسیرهای روستایی سرکشی می کنند و همین امر در کاهش مجموع سوانح فوتی، جرحی و خسارتی تاثیر بسزایی داشته است.

سرپرست پلیس راه استان همدان تاکید کرد: نقاط حادثه خیز زیادی در جاده های روستایی این استان شناسایی شده است که طبق بررسی های صورت گرفته بیشتر سوانح جرحی و فوتی نیز در این نقاط رخ می دهد.

وی اظهار کرد: پلیس راه روستایی با هدف ایمن سازی راه های فرعی و روستایی و به منظور کاهش آمار سوانح رانندگی نیمه نخست سال گذشته در استان همدان راه اندازی شد.

منبع:ایرنا

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها