وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 11:13   |   کد مطلب: 8869
 داعش سرپوشی بر کشتار بی رحمانه مردم مظلوم غزه
امام جمعه موقت شهر قهاوند گفت: آمریکا می‌خواهد با جنایت‌های داعش، موضوع نسل‌کشی و کشتار بی‌رحمانه مردم مظلوم غزه را به فراموشی بسپارد.

حجت الاسلام نورالله کرملو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نافع افزود: آمریکا با تفکری که فکر میکند هرآنچه انجام دهد درست از آب در می اید مترسکی را به نام گروه داعش پرورش داد که باعث ناامنی در کشورهای اسلامی شود؛ اما تاکنون نتوانسته است به نتیجه برسند.

امام جمعه موقت شهر قهاوند گفت:گروهک داعش مترسک و سگ هاری است که در سرزمین های اشغالی به دنبال کشتار مسلمانان است و آمریکا تصور می کند کشتار مسلمانان برای آن ها ضرری ندارد.

کرملوتاکید کرد: آمریکا با حمایت گروهک های تروریستی مانند داعش به دنبال جلوگیری از قدرت نفوذ نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه است و عده ایی از تروریست ها را در سراسر کشورهای جهان جمع کرده است. اما باید گفت امریکا با این اقدامات به جایی نخواهد رسید و این گروهک نیز شکست خواهد خورد.

وی  افزود: آمریکا با حمایت از داعش به دنبال عدم ثبات در کشورهای اسلامی است و می خواهد مسلمانان با هم درگیر شوند چرا که آرامش منطقه خاورمیانه و همفکری و وحدت مسلمانان به ضرر آمریکا است.

امام جمعه موقت شهر قهاوند ادامه داد: داعش فرزند نامشروع القاعده و ساخته خود آمریکا است. آمریکا همانطور که اعلام کرده است با داعش وارد جنگ زمینی نمی شود و تنها می خواهد از طریق جنگ هوایی و انداختن چند بمب آن هم به منظور تبلیغات در رسانه ها نمادی از قهرمانی برای خود ایجاد کند.وی افزود آمریکا با بزرگ کردن موضوع داعش درصدد به فراموشی سپردن مسئله کودک کشی در غزه است.

وی در پایان گفت: آمریکا میخواهد با جنایت های داعش موضوع نسل کشی و کشتار بی رحمانه مردم مظلوم غزه را به فراموشی بسپارد 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما