وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 16 مرداد 1393 ساعت 10:29   |   کد مطلب: 8813
معاون روابط عمومی سازمان بسیج کشور در همدان اعلام کرد:
رمز ماندگاری رسانه‌ها، توجه به گفتمان ولایت فقیه
معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین کشور در همدان اعلام کرد: رمز ماندگاری رسانه‌ها، توجه به گفتمان ولایت فقیه
معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین کشور، توجه به گفتمان ولایت را اصل اساسی دستیابی به رسانه اسلامی دانست.

به گزارش نافع، معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین کشور، توجه به گفتمان ولایت را اصل اساسی دستیابی به رسانه اسلامی دانست و گفت: این درحالیست که رسانه ها باید از تفرقه افکنی جلوگیری کنند.

اسماعیل احمدی، معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین کشور در جمع مدیرمسئولان و سرپرستان رسانه های استان همدان گفت: یکی از دغدغه های اصلی، اسلامی کردن رسانه ها و ایجاد وحدت است.

وی افزود: رسانه اسلامی باید در جامعه امید آفرینی کند و اهل سیاه نمایی نباشد به طوری که ازبروز برخی مسائل کشور و دامن زدن به آن جلوگیری کند.

احمدی تصریح کرد: امیدآفرینی در جامعه، اتحاد و همبستگی میان آحاد مردم، بصیرت افزایی و عمل به موقع، شناخت جریانات نظام سلطه و استکبار ستیزی، برخی از ویژگی های رسانه اسلامی است.

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه مهمترین وظیفه دولت پیگیری مطالبات و خواسته های ملت است، اظهار داشت: این در حالیست که بهترین، متقن ترین و صحیح ترین تحلیل ها در فرمایشات ولایت وجود دارد.

احمدی خاطرنشان کرد: بهترین راهکار در تحقق اسلامی توجه به گفتمان و اندیشه ولایت فقیه است و این مهم خود باعث افزایش مخاطبان در رسانه های ما می شود.

وی با اشاره به اینکه مهمترین جزء جامعه اسلامی رسانه اسلامی است، گفت: امروز تحقق تمدن نوین اسلامی نیازمند جبهه قدرتمند رسانه های اسلامی است.

احمدی افزود: ولایت فقیه در هیچ زمینه ای رسانه های ما را بدون تکلیف نگذاشته است و این در حالی است که وظایف نقدکننده و نقد شونده را به درستی بیان کرده اند.

رئیس سابق سازمان بسیج رسانه کشور گفت: رمز موفقیت و ماندگاری رسانه ها توجه به گفتمان ولایت فقیه و ترویج آن است .

احمدی ابراز کرد: بهترین، متقن ترین و صحیح ترین تحلیل ها در فرمایشات ولایت وجود دارد که در صورت اتصال رسانه ها به این منبع لایتناهی یقینأ  اشتباهات رسانه ای به صفر خواهد رسید.

وی تصریح کرد: علم روزنامه نگاری همچون علم ارتباطات در کشور ما یک علم وارداتی است و اقدامی در جهت بومی سازی این علوم صورت نگرفته است.

وی، همچنین در خصوص تاسیس بسیج رسانه نیز گفت: تحقق رسانه ای اسلامی از اهداف بسیج رسانه است همانطور که تحقق جامعه اسلامی از اهداف بسیج کشور است.

احمدی، همچنین با بیان اینکه مراحل انقلاب اسلامی در پنج مرحله تعریف شده، اظهار کرد: این مراحل شامل  انقلاب اسلامی، نظام اسلامی،  دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن نوین اسلامی است.

وی بیان کرد: امام خمینی(ره) تحقق تمدن نوین اسلامی را به بسیج واگذار کرد که در این راستا قدم های موثری برداشت شده و در حال برنامه ریزی است.

معاون روابط عمومی سازمان بسیج با اشاره به مطلب که بعد از جنگ عده ای کار بسیج را پایان یافته می‌دانستند وکارکرد بسیج را در مسائل نظامی خلاصه کرده بودند ابراز کرد: بسیج در اوج نظامی‌گری و در دوران جنگ، کار فرهنگی را در اولویت برنامه های خود داشت و در این راستا به نتایج خوبی هم رسید.

احمدی گفت: در طول دوران جنگ از تمام اقشار جامعه در جبهه ها حاضر می شدند و کار فرهنگی بسیج در آن دوران سبب شد این افراد با سربلندی از آن دوران خارج شوند.

وی با بیان اینکه بسیج جامعه اسلامی در حال تحقق است افزود: با درایت مقام معظم رهبری جوانان سایر کشورها در دانشگاه ها و حوزه های علمیه کشورمان تحصیل کردند و با الگو گرفتن از ایران، بسیج و اردوهای جهادی را در کشورهای خود ایجاد کردند.

احمدی با بیان اینکه بهترین ابزار برای معرفی هر الگویی رسانه است و بهترین راه ترویج الگوی بسیج نیز همین رسانه است، تاکید کرد: از ابتدای انقلاب تا به امروز تمام مواضع جمهوری اسلامی یکسان بوده و پایدار است و نابودی اسرائیل از مطالبات این نظام بوده و خواهد بود.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت