وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 9 تير 1393 ساعت 23:32   |   کد مطلب: 8026
نماینده مردم تویسرکان در خانه ملت خبر داد:
اختصاص بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال به مدارس تویسرکان
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی از اختصاص یک میلیارد و 700 میلیون ریال برای توانمندسازی علمی و ارتقاء زیرساخت های مدارس تویسرکان خبر داد.

محمدمهدی مفتح در گفت و گو با خبرنگار نافع در تویسرکان با اشاره به جلسه بسیار مهم خود با وزیر و معاونین وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: پس از مصوبات بسیار پربار این دیدار در زمینه توسعه فضاهای آموزشی، در راستای توانمندسازی علمی و تأمین زیرساخت های لازم نیز تصمیمات خوبی اتخاذ شد و با اجرای آن ها حال آموزش و پرورش شهرستان بهتر می شود.

وی افزود: با توجه به اجرای طرح هوشمندسازی در مدارس نمونه سراسر کشور و نیاز بهره گیری از روش های نوین آموزشی، لزوم اجرای این طرح در تویسرکان بیش از پیش احساس می شود.

نماینده مردم تویسرکان ابراز کرد: با تصویب معاونین وزیر آموزش و پرورش ۵۰ دستگاه رایانه برای اجرای طرح هوشمندسازی در اختیار مدارس تویسرکان قرار می گیرد.

مفتح همچنین عنوان کرد: در راستای رفع نیازهای اساسی دانش آموزان و ارائه خدمات آموزشی مناسب تر به دانش آموزان تویسرکانی، یک میلیارد و دویست میلیون ریال نیز علاوه بر بودجه مصوب آموزش و پرورش شهرستان برای اضافه شدن به سرانه دانش آموزی شهرستان برای سال تحصیلی آینده جذب می شود.

وی در ادامه از جذب ۵۰۰ میلیون ریال دیگر برای خرید ادوات اداری و آموزشی مدارس خبر داد که برای سال تحصیلی آینده در اختیار مدارس قرار می گیرد.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت