وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 14 بهمن 1392 ساعت 05:20   |   کد مطلب: 5355
حلقه های صالحین در خط مقدم مبارزه با جنگ نرم قرار دارند
امام جمعه اسدآباد گفت: حلقه های صالحین برکتی از نظام است که در پرورش نسل جوان همیشه اثر گذار بوده است و اکنون حلقه های صالحین بسیج در خط مقدم مبارزه با جنگ نرم دشمن قرار دارند.

 

به گزارش نافع به نقل از اوای سید جمال، حجت الاسلام موسی حسینی مجد در دیدار با حلقه های صالحین شهرستان اسدآباد گفت: بسیجیان آینده سازان مملکت اسلامی ما هستند و اسم بسیج می تواند سرنوشت ساز باشد و انسانها را تغییر دهد.

وی ادامه داد: امام خمینی (ره) یک الگوی به تمام معنا و کامل است که توانست با دست خالی و اخلاص و همچنین توکل بر اهل بیت در قلب های مردم نفوذ کند و برای اولین بار ابهت آمریکا را در هم بشکند و استکبار جانی را زیر سوال ببرد.امام جمعه اسداباد (1)

وی افزود: امام (ره) جهان را تکان داد، اسلام را عزیز کرد و به مسلمانان عزت بخشید، و با آن رهبری پیامبر گونه خود توانست انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی برساند.

امام جمعه اسدآباد تصریح کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون ۱۷ هزار شهید در نقشه های شوم تروریستی دشمن تقدیم این انقلاب شده اند که این نشان از حس شهادت طلبی در بین مردم و بسیجیان این انقلاب است.

حجت الاسلام حسینی ادامه داد: مردم ایران ۳۵ سال است که به بهانه جویی های مختلف در تحریم به سر می برند و تحت فشار استکبار جهانی هستند، چرا که مردم دوست دار ولایت هستند و ذلت را نمی پذیرند.

وی گفت: ما در اوایل انقلاب و قبل از آن چیزی نداشتیم اما اکنون با کمک خداوند متعال و مردم سخت کوش ایران بیش از ۴ و نیم میلیون دانشجو در دانشگاه ها در حال تحصیل هستند که در اوایل انقلاب ما ۴۰۰ هزار دانشجو در دانشگاهای ایران اسلامی تدریس می کردند.

دیدگاه شما