وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 14 بهمن 1392 ساعت 04:34   |   کد مطلب: 5345
دیدار فرماندار نهاوند با خانواده معظم 4 شهید
فرماندار شهرستان نهاوند با حضور در منزل 4 شهید روستاهای شعبان و جهان آباد با خانواده های این شهیدان دیدار کرد.

 

فرماندار شهرستان نهاوند به همراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرمانده نیروی انتظامی و معاون فرماندار با حضور در منازل شهیدان زمانیان، سهرابی و ساکتی مهر با خانواده معظم آنان دیدار کردند.

DSC01759

مجتبی مولوی در منزل شهید علی کوچک زمانیان واقع در روستای جهان آباد نهاوند گفت: شهادت یعنی فداکاری در راه آرمان های بلند الهی و انقلاب اسلامی به ثمره خون شهداء و رشادت های آنان در برابر توطئه های دشمنان با قدرت  و اطمینان ایستاده است.

وی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت یک سرمایه جاودانه و پایدار می باشد که ما باید ضمن حراست و پاسداری، آن را به صورت یک فرهنگ معنوی و یک اصل در همه ابعاد زندگی نهادینه نموده و سرلوحه کار خویش قرار دهیم.

DSC01770

مولوی در دیدار با خانواده معظم شهيد نورخدا زمانیان اظهار داشت: ديدار با خانواده معظم شهدا از وظايف ماست و حضور در كنار خانواده معظم شهدا توفيق الهي براي مسئولان نظام اسلامي است.

وي گفت: خون شهيدان والامقام وصبر و بردباري خانواده هاي معزز آنان، عزت و اقتدار را براي نظام جمهوري اسلامي ايران در جهان به ارمغان آورد.

DSC01762DSC01769
فرماندار شهرستان نهاوند در دیدار با خانواده شهید عباس سهرابی در روستای شعبان به هدف والا و پر ارزش شهدا از ايثار و مجاهدت در راه خدا اشاره كرد و اظهار داشت: اعتلاي ارزشهاي بلند اسلامي و پاسداري از ميراث گرانبهاي انقلاب آرمان شهدا بود.
مولوی تاکيد کرد: مديران دستگاه هاي اجرايي براي تلاش بيشتر در راه خدمتگزاري براي مردم، نيازمند دعاي خانواده شهدا هستند و با حضور در کنار اين بزرگواران، انرژي و روحيه براي کار بيشتر مي گيرند.

DSC01773DSC01767

مولوی در دیدار با خانواده شهید احمد ساکتی مهر در روستای شعبان گفت: شهدا چشم و چراغ انقلاب هستند و حضور بابرکت آنان مايه سرافرازي و سربلندي است.

وی افزود: در مقابل این همه ایثار و فداکاری پدران و مادران شهید و خود شهدا که جان گرانبهای خود را در طبق اخلاص نهادند تنها می توان گفت انشاءا… بتوانیم اهداف و آرمانهای بلند آنان را ادامه دهیم و بر پیاده سازی آن همت گماریم تا مدیون خون مطهر آنها نباشیم.

دیدگاه شما