وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 12 بهمن 1392 ساعت 10:25   |   کد مطلب: 5302
استاندار همدان در مراسم گلبانگ انقلاب:
تحريم ها از کشور برداشته شد و کشور ما به پيروزي رسيد
 تحريم ها از کشور برداشته شد و کشور ما به پيروزي رسيد
استاندار همدان: مذاکراتي با بحث انرژي صلح آميز هسته اي انجام شد و با هدايت خوب مقام معظم رهبري و اعتماد ايشان به اين دولت به موفقيت هاي خوبي دست يافتيم و تحريم ها از کشور برداشته شد و کشور ما به پيروزي رسيد.

 

به گزارش نافع، "محمد ناصر نيک بخت" صبح روز شنبه 12 بهمن ماه در مراسم گلبانگ انقلاب در دبيرستان پسرانه شاهد ابن سينا همدان، ادامه داد: پيروزي دولت همان پيروزي انقلاب، نظام، مردم و مقام معظم رهبري بوده بنابراين نبايد بر تدبيرهايي که انجام مي شود، ترديد گذاشت و توفيقات را منکر شد بايد بدانيم که کشور ما بي ترديد در دنيا پيروز شده و کشور ماست که در دنيا حرف اول را مي زند.

وي افزود: در 24 خرداد ماه سال 92 از نتيجه انتخابات، دولت تدبير و اميد متولد شد و زماني اين دولت برسرکار آمد که کشور ما چندسال در تحريم ابرقدرت ها بود.

استاندار اضافه کرد: مذاکراتي با بحث انرژي صلح آميز هسته اي انجام شد و با هدايت خوب مقام معظم رهبري و اعتماد ايشان به اين دولت به موفقيت هاي خوبي دست يافتيم و تحريم ها از کشور برداشته شد و کشور ما به پيروزي رسيد.

نيک بخت تصريح کرد: مذاکراتي که دولت تدبير و اميد انجام داد بسيار طاقت فرسا، سرنوشت ساز و اساسي بود به گونه اي که امروز دنياي استکبار هر روز قدمي به عقب بر مي گردد.

وي خاطرنشان کرد: اگر حمايت مردم و اعتماد آنها نبود موفقيت در زمينه مذاکرات امکان نداشت چراکه مردم دولت را براي انجام مذاکره حمايت و با حضور در انتخابات اعتماد خود را ثابت کردند.

استاندار با بيان اينکه انقلاب اسلامي در کشور ما پايدار شده، تصريح کرد: دانش آموزان ميراث انقلاب هستند که بايد با تحصيلات عالي و توجه ويژه به علم و دانش به راه اسلام ادامه دهند چراکه انقلاب اسلامي يادگار و هديه الهي محسوب مي شود و دانش آموزان خودباري و باور ما مي توانيم که امام(ره) در مردم ايجاد کرد را در عرصه هاي مختلف متجلي کنند.

نيک بخت بر برگزاري هر چه با شکوه تر ايام الله دهه فجر تاکيد کرد و گفت: هر چه اين ايام با شکوه تر برگزار شود توانسته ايم شکرانه اين نعمت را به جاي آوريم.

وي اظهار کرد: 12 بهمن ما روزي بسيار خاطره انگيزه براي من محسوب مي شود چرا که در 12 بهمن سال 57 با ورود حضرت امام خميني (ره) موج اميد و هيجان همراه با دلهره و شادماني در بين مردم جاري شد، که همزمان با ورود امام به داخل کشور صفي 32 کيلو متري از استقبال مردم ايجادشده بود و اين روز ريشه در سخنراني حضرت امام خميني در سال 42 داشت و سخنان ايشان بسيار منسجم و هشدار دهنده و داراي پيامهاي تاثيرگذار بود.

وي تصريح کرد: شاه با اين تصور که با خروجش از کشور، آرامش بر کشور حاکم خواهد شد و مي تواند در فرصتي مناسب برگردد، از کشور خارج شد در حاليکه از قدرت مردم آگاهي نداشت.

استاندار در ادامه گفت:حضرت امام خميني (ره) انسان معمولي و يک مبارز عادي نبود، امام خميني (ره) توکل و اتصالش به امام زمان و خدا به گونه اي بود که مي دانست چه موقع، چه اقدامي انجام دهد.

وي خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامي ايران در دنيا انقلابي بي نظير در تاريخ است که تا کنون اين گونه انقلابي به وقوع نپيوسته است که اين گونه سربلند و آبرومند در دنيا مي درخشد.

استاندار همدان با بيان اين مطلب که شعار انقلاب اسلامي "استقلال، آزادي، جمهوري اسلامي" است، گفت: استکبار از اين شعار در هراس است چراکه مردم با پيرورزي انقلاب اسلامي به استقلال رسيده و از بيگانگان بي نياز شدند همچنين اين نظام با آزادي به خودکفايي دست يافت.

مدير کل آموزش و پرورش استان همدان نيز در اين مراسم گفت: سي و پنجمين جشن پيروزي انقلاب اسلامي را در حالي جشن ميگيريم که کشور ما در دنيا در اوج اقتدار است و تمامي دنيا اقتدار و عزت جمهوري اسلامي ايران را متوجه شده و پذيرفته اند.

عبدالرضا فولادوند افزود: در حال حاضر نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به آرامش و امنيت دست يافته و همه دنيا قدرت مردمي اين نظام مقدس را فهميده اند، به گونه اي که ملت ايران در روز 24 خرداد ماه سال 92 با حضور در انتخابات ثابت کردند که هميشه در صحنه بوده همچنين گوش به فرمان مقام معظم رهبري هستند و براي تحقق حماسه سياسي و حماسه اقتصادي تلاش مي کنند.

مراسم گلبانگ انقلاب صبح روز شنبه 12 بهمن ماه سال جاري در دبيرستان پسرانه شاهد ابن سينا همدان برگزار شد و زنگ انقلاب در استان همزمان با تمامي مدارس با حضور مسوولان استاني در دبيرستان پسرانه شاهد ساعت 9:33 دقيقه صبح توسط استاندار همدان نواخته شد.

دیدگاه شما