آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 21 مهر 1392 ساعت 10:12   |   کد مطلب: 2843
مسئول علمی و پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی همدان:
مسابقه طراحی المان شهید گمنام دانشکده فنی همدان برگزار می‌شود
مسابقه طراحی المان شهید گمنام دانشکده فنی همدان برگزار می‌شود
مسئول علمی و پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی استان همدان از برگزاری مسابقه طراحی المان شهید گمنام دانشکده فنی شهید مفتح خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نافع، حسن نوروزی‌نائل اظهار داشت: شهدا مایه برکت و افتخار ایران اسلامی هستند و با نثار خون خود انقلاب اسلامی را برای همیشه بیمه کردند.

وی با اشاره به تکریم مقام شامخ شهدا افزود: تکریم و بزرگداشت نام و یاد شهدا به معنای تعظیم شعائر اسلامی است و بر ماست که همواره یاد و نام آنان را زنده نگه داریم.

مسئول علمی و پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی استان همدان تصریح کرد: با توجه به تدفین شهید گرانقدر گمنام در دانشکده فنی شهید مفتح همدان از تمام علاقه‌مندان به طراحی المان مزار این شهید در سراسر کشور و استان دعوت به عمل می‌آید تا طرح‌های خود را در قالب لوح فشرده به همراه مشخصات کامل فردی؛ حداکثر تا تاریخ 30 مهرماه به آدرس همدان ـ 30 متری شکریه ـ روبه‌روی بیمه نیروهای مسلح ـ ناحیه بسیج دانشجویی استان همدان ـ واحد علمی ارسال کنند.

وی عنوان کرد: طرح‌های رسیده توسط هیئت داوران بررسی و امتیازبندی می‌شوند و پس از آن طرح برگزیده برای ساخت به مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ابلاغ خواهد شد.

نوروزی‌نائل افزود: به طرح های رسیده و برگزیده هدایای نفیسی به رسم یادبود تقدیم می‌شود و شماره تلفن‌های 08118327089 و 09184055300 برای پاسخگویی به سئوالات در دسترس است.

منبع:فارس

دیدگاه شما