وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 21 مهر 1392 ساعت 05:33   |   کد مطلب: 2822
هزینه ایمن سازی اتوبان ها، کمتر از پرداخت دیه به آسیب دیدگان است
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: ایمن سازی و فنس کشی جاده‌ها و اتوبان‌ها، هزینه کمتری نسبت به پرداخت دیه به آسیب دیدگان تصادف دارد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نافع، سرگرد علی فکری در آئین تقدیر از فعالان نیروی انتظامی با بیان اینکه در 6 ماه نخست امسال سه نفر در بلوار شهید چیت سازیان به دلیل تصادف از دنیا رفته‌اند، اظهار کرد: باید با حادثه، در نقاط حادثه خیز مقابله و برای ایمن سازی بلوار ارتش، بلوار انقلاب، بلوار شهید چیت سازیان و بلوار یادگار امام اقدام کرد.

وی با اشاره به اینکه بررسی بحث تصادفات نیاز به تدابیر و برنامه ریزی دارد، عنوان کرد: یک لاین به بلوار فرودگاه اضافه شده است که نیاز به ایمن سازی دارد.

فکری گفت: متاسفانه برخی سرعتکاه­‌ها مانند سرعتکاه پل رسالت، با وجود تصویب شورای ترافیک برداشته شده که این امر باعث تصادفات بیشتر در آن نقاط می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: با افتتاح کلانتری 19 فرهنگیان، به توان انتظامی شهرستان اضافه شد.

سرهنگ رسول مرادی اظهار کرد: در محوطه مابین حصار و اسلام‌شهر دو هزار نفر معتاد وجود دارد و با توجه به اینکه 80 درصد جرائم و سرقت‌ها توسط سابقه داران و معتادان انجام می‌شود باید برای آن راهکار جدی یافت.

وی گفت: تپه پیسا به محلی برای افراد معتاد تبدیل شده و باید دستگاه‌های مربوط فکری برای ساماندهی آن منطقه داشته باشند تا نیروی انتظامی بتواند برای انجام مانور‌ها وارد عمل شود.

منبع:تسنیم

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت