وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 21 مهر 1392 ساعت 04:45   |   کد مطلب: 2818
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی:
خدمت به خانواده شهدا با عشق به خدمتگزاری انجام شود
خدمت به خانواده شهدا با عشق به خدمتگزاری انجام شود
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه خدمت به خانواده شهدا با عشق به خدمتگزاری انجام شود، گفت: پاسداشت ارزش های شهدا، جانبازان و حفظ شأن و منزلت خانواده های این عزیزان از اهداف اصلی مسئولین کشور باشد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نافع در تویسرکان، نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی، رییس بنیاد شهید و جمعی از مسئولین شهرستان تویسرکان با دو خانواده شهید محمد حسین روستایی و شهید علی حیدر کاروند دیدار و از آنها دلجویی کردند.

محمدمهدی مفتح در حاشیه این دیدار در گفتگو با خبرنگار رودآور، خدمت برای فرزندان شهدا و جانبازان و خانوادهای این عزیزان را از افتخارات بسیار ارزشمند برای مسئولین نام برد و گفت: امام خمینی(ره) خانواده معظم شهدا را چشم و چراغ ملت می دانستند و ما نیز باید بدانیم هر چه داریم به همت همین عزیزان هست ، خانواده هایی که در واقع همه هست و نیست خودشان را تقدیم این انقلاب و نظام کردند و امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به این عزیزان افتخار می کند.

مفتح با بیان اینکه ما به عنوان خادمان و مسئولین آن طور که باید هنوز نتوانسته ایم در شأن خانواده های معزز شهدا ادای دین نماییم، افزود: شهدا در نامه ها وصیتنامه های خود همه چیز خودشان و هر آنچه که داشتند از پدران و مادران خود می دانستند، لذا بایستی مقام و جایگاه خانواده معظم شهداء را ارج نهاده و خدمت برای این عزیزان را افتخاری بس بزرگ بدانیم.

وی تصریح کرد: امروز عزت ، سربلندی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی مدیون و مرهون رشادت و ایثار شهدا و خانواده آنان می باشد و نباید این از خودگذشتگی در ذهن مردم و مسئولان فراموش شود .

نماینده مردم تویسرکان با اشاره به اینکه شهیدان حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولان دارند و احترام به خانواده های آنها وظیفه همه مردم و به خصوص مسئولان است، اظهار امیدواری کرد: در سایه توجه به خانواده معظم شهدا و ایثارگران روح ایثار و شهادت در جامعه آکنده شود .

مفتح یادآور شد: حضور در خانه پر نور شهدا برای ما توفیق بزرگی است که نصیبمان می شود و ما خود را با این دیدارها و قرار گرفتن در فضایی معنوی که محل رشد و تربیت شهیدان بوده است متبرک می سازیم.

وی با بیان اینکه دیدار با خانواده شهدا فرصت مغتنمی برای ابراز ارادت محضر خانواده شهیدان است افزود: مدیران، مسئولان و خدمتگزان نظام در این دیدارها روحیه ایثار و فداکاری خود را قوت می بخشند و افتخار ما براین است که خدمتگزار مردم به خصوص خانواده های معظم شهدا هستیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت یک سرمایه جاودانه و پایدار می باشد که ما باید ضمن حراست و پاسداری، آن را به صورت یک فرهنگ معنوی و یک اصل در همه ابعاد زندگی نهادینه نموده و سرلوحه کار خویش قرار دهیم.

مفتح در ادامه با اشاره به جایگاه ویژه و حساس بنیاد شهید در نظام اسلامی، اظهار داشت: خدمتگذاری به خانواده‌های شهدا و ایثارگران توسط بنیاد شهید، نعمتی الهی است که به کارکنان این بنیاد رسیده است.

در پایان این دیدار از سوی نماینده شهرستان تویسرکان در مجلس شورای اسلامی هدیه‌ای به رسم یادبود به این دو خانواده شهید اهدا شد.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت