وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 21 مهر 1392 ساعت 04:36   |   کد مطلب: 2817
	استقبال جوانان روستاهای کبودراهنگ از جشنواره های فرهنگی ورزشی
بخشدار مرکزی کبودراهنگ: برگزاری جشنواره های فرهنگی ورزشی روستایی روحیه امید و نشاط و شادی را در بین جوانان روستاهای کبودراهنگ در پی داشته است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نافع، یدالله ابراهیم خانی با بیان اینکه جشنواره های فرهنگی ورزشی روستایی با استقبال کم نظیر جوانان و نوجوانان این منطقه روبرو شده است گفت: این ورزشها باعث ایجاد روحیه امید و نشاط و شادی در بین جوانان این روستاها شده و توانمند ی های آنان را شکوفا کرده است.

وی مهمترین هدف برگزاری این جشنواره ها را شناسایی استعدادهای ورزشی این روستاها عنوان کرد و گفت: با جذب و تشویق افراد با استعداد این روستاها می توانیم افراد لایق را وارد چرخه مسابقات سطح استانی و کشوری کنیم.

ابراهیم خانی با بیان اینکه این جشنواره از روستای داقداق آباد مرکز دهستان حاجیلو شروع شده است افزود: در این جشنواره ها در بخش بانوان در دو رشته ورزشی دارپلان و طناب کشی و آقایان در رشته های کشتی پهلوانی، دو سرعت و طناب کشی به رقابت می پردازند.

بخشدار مرکزی کبودراهنگ برگزاری جشنواره های ورزشی روستایی در مراکز دهستان های این بخش را گام مهمی در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی عنوان کرد و گفت: با برگزاری این جشنواره ها زمینه فرهنگ سازی برای ورزشهای همگانی و شور و نشاط اجتماعی ایجاد می شود.

ابراهیم خانی با بیان اینکه بخش مرکزی کبودراهنگ داری پنج دهستان است گفت: جشنواره ورزشی روستایی تا کنون در سه دهستان حاجیلو،راهب و سرداران این بخش انجام شده است و در دو دهستان سبزدشت و کوهین نیز طی دو هفته آینده در روزهای جمعه انجام خواهد گرفت.

ابراهیم خانی اولین جشنواره ورزشی روستایی برگزار شده در بخش مرکزی را در روستای داق داق آباد مرکز دهستان حاجیلو عنوان کرد و گفت: همه اهالی روستاها می توانند با کمک دهیاری و شوراهای اسلامی و مشارکت های مردمی با هماهنگی اداره تربیت بدنی شهرستان از این نوع جشنواره ها برگزار کنند.

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت