وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 20 مهر 1392 ساعت 10:24   |   کد مطلب: 2811
پوستر بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان رونمایی شد
با حضور معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار همدان، پوستر بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان رونمایی شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نافع،  صبح امروز با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، مسئولان کمیته‌های 16 گانه ستاد اجرایی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، معاون فرهنگی شهرداری همدان و تعدادی از هنرمندان، پوستر بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان رونمایی شد.

در حاشیه این مراسم مدیر اجرایی بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اظهار کرد: با رونمایی از پوستر بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، شمارش معکوس برای آغاز جشنواره بیستم آغاز شد.

خسرو بیات با بیان ویژگی‌های پوستر امسال خاطرنشان کرد: این پوستر با طراحی فریبا مروت هنرمند جوان همدان از بین همه طرح‌هایی که به دبیرخانه ارسال شده بودند، انتخاب شد.

وی طرح پوستر امسال را فرفره عنوان کرد و گفت: طرح این پوستر به گونه‌ای است که همه بزرگترها و کودکان از آن خاطره دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان ادامه داد: روی این پوستر چهره خندان و غمگین کشیده شده است که با چرخش این فرفره غم و شادی نیز جا به جا می‌شود.

وی اذعان کرد: تعدد تصویر فرفره‌ها بر روی این پوستر نشان از گروه‌های نمایشی متعددی است که در این دوره از جشنواره شرکت کرده‌اند.

بیات اضافه کرد: این فرفره به چهار قسمت تقسیم شده که هر کدام از این قسمت‌ها با یک رنگ طراحی شده که این رنگ‌ها، رنگ های مورد علاقه کودکان است.

دیدگاه شما