وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 20 مهر 1392 ساعت 10:24   |   کد مطلب: 2811
پوستر بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان رونمایی شد
با حضور معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار همدان، پوستر بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان رونمایی شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نافع،  صبح امروز با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، مسئولان کمیته‌های 16 گانه ستاد اجرایی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، معاون فرهنگی شهرداری همدان و تعدادی از هنرمندان، پوستر بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان رونمایی شد.

در حاشیه این مراسم مدیر اجرایی بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اظهار کرد: با رونمایی از پوستر بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، شمارش معکوس برای آغاز جشنواره بیستم آغاز شد.

خسرو بیات با بیان ویژگی‌های پوستر امسال خاطرنشان کرد: این پوستر با طراحی فریبا مروت هنرمند جوان همدان از بین همه طرح‌هایی که به دبیرخانه ارسال شده بودند، انتخاب شد.

وی طرح پوستر امسال را فرفره عنوان کرد و گفت: طرح این پوستر به گونه‌ای است که همه بزرگترها و کودکان از آن خاطره دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان ادامه داد: روی این پوستر چهره خندان و غمگین کشیده شده است که با چرخش این فرفره غم و شادی نیز جا به جا می‌شود.

وی اذعان کرد: تعدد تصویر فرفره‌ها بر روی این پوستر نشان از گروه‌های نمایشی متعددی است که در این دوره از جشنواره شرکت کرده‌اند.

بیات اضافه کرد: این فرفره به چهار قسمت تقسیم شده که هر کدام از این قسمت‌ها با یک رنگ طراحی شده که این رنگ‌ها، رنگ های مورد علاقه کودکان است.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت