وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 20 مهر 1392 ساعت 04:20   |   کد مطلب: 2799
 خدمات پلیس در اجرای امر به معروف و نهی از منکر قابل تحسین است
خطیب نماز جمعه ملایر : خدمات پلیس در اجرای امر به معروف و نهی از منکر و جلوگیری از اختلال و بی نظمی در مجالس عروسی قابل تحسین است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نافع، آیت الله سیدرضا فاضلیان در خطبه های نماز جمعه ملایر در مسجد جامع این شهر با اشاره به اینکه دفاع از ارزش های اسلامی و انسانی، عزت، احساس مهربانی و خدمت به مردم از ویژگی های نیروی انتظامی است که بر کسی پوشیده نیست گفت: علاوه بر این، نیروی انتظامی همواره برای ایجاد نظم و امنیت، مبارزه با جرم، اعتیاد و مواد مخدر، مبارزه با متجاوزین و برقراری نظم در مناسبت های ویژه در تلاش است.

وی با تقدیر از خدمات خالصانه و شبانه روزی نیروی انتظامی افزود: خدمات پلیس در اجرای امر به معروف و نهی از منکر و جلوگیری از اختلال و بی نظمی در مجالس عروسی قابل تحسین است.

آیت الله فاضلیان با اشاره بر لزوم همکاری و مشارکت مردم با نیروی انتظامی اظهار داشت: اگر در مجالس عروسی شئونات اسلامی رعایت شود، جامعه و مردم سعادتمند شده و جامعه ای سالم خواهیم داشت.

وی همچنین با اشاره به فرا رسیدن ماه ذی الحجه و روز عرفه و فضیلت های این روز بیان داشت: مردم باید با قرائت دعای عرفه و عبادت خالصانه، از فضیلت های این روز بهره مند شوند که بسیار ثواب بزرگی دارد.

آیت الله فاضلیان به هفتم ذی حجه سالروز شهادت امام محمد باقر(علیه السلام) اشاره کرد و گفت: این امام همام یکی از ائمه معصومین است که از نظر تقوا، بی نیاز است.

وی ادامه داد: مسلمانان باید خود را در این دنیا مانند مسافری تصور کنند و به اندازه این دنیا توشه برداشته و تنها برای آخرت خود تلاش کنند، چراکه این دنیا فانی است.

فاضلیان تصریح کرد: در شب و روز هفت ذی الحجه سالروز شهادت امام محمد باقر(علیه السلام)، هیات های عزدارای و دسته جات سینه زنی با شکوه خاصی آیین عزاداری را در سطح شهر و مساجد برگزار کنند.

خطیب جمعه ملایر در پایان خطاب به نمازگزاران تاکید کرد: اگر می خواهید دعای شما به استجابت نزدیک شود باید محل درآمد خود را پاکیزه کنید، معرفت داشته باشید و هنگام دعا و نیایش، فکر و توجه خود را متوجه خداوند کنید.

دیدگاه شما