وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 19 مهر 1392 ساعت 10:22   |   کد مطلب: 2772
 نیروی انتظامی مظهر اقتدار و نظم در جامعه است
امام جمعه موقت شهر قهاوندگفت : نیروی انتظامی مظهر اقتدار، امنیت، نظم و آرامش در ایران عزیز است. با وجود این نیروی مقتدر قانونمدار، مومن، کارآمد از مرزهای کشور عزیزمان گرفته است.

 

حجت الاسلام نورالله کرملو امام جمعه موقت شهر قهاوند در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نافع با تبریک هفته نیروی انتظامی از امنیت به عنوان نعمتی بزرگ یاد کرد و اظهار داشت: توسعه و پیشرفت جامعه با امنیت به دست می‌آید.

امام جمعه موقت شهر قهاوند ،نیروی انتظامی را مظهر کامل اقتدار و تامین کننده امنیت اجتماعی با همراهی و مشارکت همه مردم دانست.

وی افزود: نیروی انتظامی مظهر اقتدار، امنیت، نظم و آرامش در ایران عزیز است. با وجود این نیروی مقتدر قانونمدار، مومن، کارآمد از مرزهای کشور عزیزمان گرفته از جمله مرز زمینی، مرز دریایی و حتی ورودی‌های مرز هوایی و تا سراسر روستاها، شهرها، شهرستان‌ها، استان‌ها، مرکز کشور، خیابان‌ها، کوچه‌ها و همه جای این سرزمین، شاهد نظم و امنیت در کشوریم.

حجت الاسلام کرملو در ادامه اظهار داشت: پلیس در عین حال که مظهر امنیت و زدودن هرگونه تهدید برای مردم و جامعه است، مظهر اخلاق و ادب در جامعه ایران است اگرچه دولت و نیروی انتظامی و پلیس، معلم مردم نیستند و مردم دانش‌آموز نخواهند بود.

امام جمعه موقت شهر قهاوندبا اشاره به نقش نیروی انتظامی در حفظ ارزش‌های دینی و آرمانهای انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: نقش نیروی انتظامی در کشف جرائم و پیشگیری از وقوع جرم، اجرای عدالت و قانون، مبارزه با اعتیاد، قاچاق کالا و مبارزه با اخلاگران نظم و امنیت یک نقش اساسی و مهم است.

وی گفت : مظهر نتیجه عملکرد درست نیروی انتظامی دو چیز می باشد اول اقتدار نظام و نظم حافظ امنیت کشور، دوم مهربانی و دلسوزی به آحاد مردم است

وی در پایان گفت : مقام معظم رهبری نیز در این باره می فرمایند:« نیروی انتظامی، هم مظهر اقتدار و نظمی است که میخواهد امنیت کشور را حفظ کند و تامین کند و از آن پاسداری کند، هم مظهر مهربانی و دلسوزی و روحیه رافت و رحمت نظام به آحاد مردم است. این دو تا در کنار هم و توام با یکدیگر باید مورد توجه قرار بگیرد

دیدگاه شما