وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1392 ساعت 10:00   |   کد مطلب: 2701
سردار ابوحمزه خطاب به برخی از مسئولین کشوری:
اگر قصد سر سپردگی و خیانت دارید به صراحت اعلام نمایید
 اگر قصد سر سپردگی و خیانت دارید به صراحت اعلام نمایید
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خطاب به برخی از مسئولین کشوری گفت: اگر قصد سر سپردگی و خیانت دارید به صراحت اعلام نمایید که همه مردم شما را به وضوح بشناسند.

 

به گزارش نافع به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، سردار غلامعلی ابوحمزه در مراسم معارفه جانشین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان و تودیع و معارفه فرمانده جدید تیپ 32 سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تبریک به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) اظهار داشت: همه ما باید زندگی این دو بزرگوار را الگوی زندگی خود قرار دهیم.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در ادامه با اشاره به سفر ریاست جمهور و هیئت همراه به نیویورک تصریح کرد: این سفر و اتفاقاتی که به وقوع پیوست فضای کشور را تحت تاثیر خود قرار داده است.

وی در تشریح این مهم گفت: برخی از مسئولین کشور صحبت های را به زبان می آورند که گویی به هیچ یک ازآرمان های امام خمینی(ره) و انقلاب پایبند نیستند.

سردار ابوحمزه عنوان کرد: این اشخاصی که به اصطلاح، خود را یار امام خمینی(ره) می دانند چرا بحث حذف شعار مرگ بر آمریکا را مطرح می کنند و می گویند که با آمریکا و اسرائیل باید رابطه داشته باشیم.

وی اظهار داشت: این افراد قصد حذف اصول و مبانی انقلاب و امام (ره) و به نوعی مقابله با حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) را دارند.

وی گفت: هیچ گاه در صحبت های حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) صحبت از رابطه با آمریکا را نشنیده ایم و حتی ایشان در آخرین سخنرانی خود که در دانشگاه شهید ستاری ارتش برگزار شد فرمودند که برخی از تحرکات دولت در نیویورک اشتباه بود.

این مقام نظامی عنوان کرد: به نظر این حضرات همه مشکلات ما در داخل حل شده است و فقط تنها مشکل ما رابطه با آمریکا و اسرائیل است؟

وی با اشاره به طرح موضوع نرمش قهرمانانه از سوی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) افزود: مبحث اصلی و مورد تاکید ایشان صحبت در زمینه مسئله هسته ای بود نه در زمینه مذاکره با آمریکا.

سردار ابوحمزه در ادامه خاطر نشان کرد: مطمئن باشید که گروه 1+5 در ژنو هیچ گونه امتیازی به ایران نخواهند داد چرا که به تعبیر حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) آمریکا و متحدانش دروغ گو هستند.

وی با اشاره به خیانت های آمریکا در مورد دولت و ملت ایران در طول 60 سال گذشته تصریح کرد: آقایانی که خود را به اصطلاح دلسوز مردم و انقلاب می دانند باید این واقیع را به خوبی مطالعه کنند و بعدا اظهار نظر کنند.

وی با بیان اینکه هنوز مدت زیادی از رحلت جانسوز حضرت امام خمینی(ره) نگذشته است گفت: برخی از این مسئولین می خواهند ابتدا حذف با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل اولین راه ها را برای حذف شعائر امام(ره) باز نمایند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: سوال ما از این آقایان این است که رابطه با آمریکا اینقدر مهم است که بر روی خون بیش از230 هزار شهید و بیش از 300 هزار جانباز پا گذاریم؟

وی در ادامه مهمترین اقدامات آمریکا علیه ملت ایران را اینگونه برشمرد:کودتای 28 مرداد سال 32، شهادت شهید نواب صفوی و یارانش، شهادت جمعی از مردم پیشوا و ورامین، فراهم کردن دستگیری امام خمینی(ره)، ترور شخصیت های همچون شهید سعیدی و غفاری، تبعید یا به شهادت رساندن دهها تن از یاران امام خمینی(ره)، زمینه سازی برای شهید کردن فرزند امام خمینی(ره)، وقایع13 آبان و 17 شهریور، فراهم کردن بمباران بیت امام خمینی(ره) در 21 بهمن 57، تحمیل کردن هویدا به مدت 13 سال به ملت ایران، انتخاب رژیم منحوص پهلوی به عنوان ژاندارم منطقه، زمینه سازی انقلاب سفید، راه انداختن سپاه دانش و توهین به نوامیس مردم، زمینه سازی برای باز گرداندن شاکله حکومت کورش و داریوش، راه اندازی جشن های 2500 ساله، راه اندازی کافه ها و استخر های مختلط در زمان شاه، ورود تریاک و هروئین به کشور، جنگ های به وقوع پیوسته در کشور های منطقه، راه اندازی جنگ هشت ساله علیه ملت ایران، وقایع سال های 78 و 88، راه اندازی جریان انحرافی، تحمیل منتظری به امام(ره)، و ...

سردار ابوحمزه با تاکید بر اینکه این وقایع تنها بخش کوچکی از خیانت های آمریکا می باشد خاطر نشان کرد: سرانی که قصد رابطه با آمریکا را دارند حداقل همین چند سر فصل را مرور کنند تا بدانند که رابطه با آمریکا خیانت است یا حمایت از حقوق مردم ایران.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خطاب به برخی از مسئولین کشوری تاکید کرد: اگر قصد سر سپردگی و خیانت دارید به صراحت اعلام نمایید که همه مردم شما را به وضوح بشناسند.

وی در ادامه اظهار داشت: در همه زمینه ها امر فقط امر حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) است و این حضرات که اکنون دایه ی مهربان تر از مادر شده اند باید خود را با این شرایط تطبیق دهند و گوش به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) باشند.

این مقام نظامی با اشاره به صحبت های حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) گفت: ایشان از زمان تنفیذ حکم ریاست جمهوری دولت یازدهم تا کنون 9 بار سخنرانی کرده اند، اما در هیچ کدام از این سخنرانی ها صحبت مذاکره و رابطه با آمریکا نبوده است و این خود برای همه ما فصل الخطاب است.

وی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با فرماندهان سپاه افزود: ایشان فرمودند که صلح امام حسن(ع) انجام نخواهد شد اما قیام امام حسین(ع) انجام می شود.

وی تصریح کرد: ایشان فرموده اند که اگر حتی خودم نیز تنها بمانم سلاح بر دست گرفته و از اسلام و انقلاب دفاع خواهم کرد.

وی همچنین عنوان کرد: با توجه به فرمایشات ایشان ما باید مشکلات کشور را در داخل حل نماییم و به هیچ کشور خارجی متکی نشویم.

سردار ابوحمزه با اشاره به تعطیلی دولت فدرال آمریکا، اظهار داشت: اکنون که این کشور در ضعیف ترین شرایط خود به سر می برد بازهم با کشور ایران از موضع قدرت صحبت می کند و کسانی که شعار رابطه با آمریکا و حذف شعار مرگ بر آمریکا را سر می دهند خود ببینند که آیا این کشور ضعیف غربی می تواند نیاز های ایران را حل نماید؟

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در ادامه با اشاره به جنگ های منطقه گفت: به اذعان خود سیاست مداران آمریکایی جنگ بین حزب الله و اسرائیل، جنگ حماس و اسرائیل و اکنون نیز جنگ سوریه و تروریست ها نیست، بلکه جنگ بین ایران و آمریکا است که در تمامی این جنگ ها ایران پیروز میدان بوده است.

لازم به ذکر است سبز پوشان سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در خلال صحبت های سردار ابوحمزه در تایید صحبت های وی باتکبیر و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل آمادگی خود را به منظور حمایت همه جانبه از اوامر ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) اعلام می نمودند.

همچنین در پایان این مراسم سردار مظاهر مجیدی به عنوان جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان منصوب گردید و سرهنگ پاسدار مهدی فرجی نیز به عنوان فرمانده تیپ 32 انصارالحسین(ع) استان همدان منصوب شد.

دیدگاه شما