وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 15 مهر 1392 ساعت 13:43   |   کد مطلب: 2680
طرح ملی تلاوت قرآن كريم در همدان آغاز شد
مجری طرح ملی تلاوت قرآن كريم همدان از آغاز طرح ملی تلاوت قرآن كريم ويژه پسران نوجوان و و جوان در اين استان خبر داد.

 

به گزارش نافع، سعيد دوركلام، مجری طرح ملی تلاوت قرآن كريم همدان روز دوشنبه، 15 مهرماه افزود: ثبت نام از علاقه‌مندان به شركت در اين طرح در همدان تا 20 مهرماه جاری ادامه دارد.

وی با بيان اينكه با مشاركت آموزش و پرورش نواحی يك و دو همدان كار ثبت نام از دانش‌آموزان پسر به صورت ويژه آغاز شده است، گفت: در هر ناحيه آموزش و پرورش همدان پنج مدرسه در نظر گرفته شده است.

دوركلام با بيان اينكه اين طرح در گام نخست با استقبال دانش‌آموزان 8 تا 16 سال رو به رو شده است، تصريح كرد: مجمع قاريان و بنياد قرآن همدان در اجرای كامل اين طرح كشوری همكاری دارند.

طرح ملی تلاوت قرآن كريم زير نظر معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان‌ها اجرا می‌شود. كشف و شناسايی نوجوانان مستعد قرآنی، ارتقاء سطح علمی و عملی، رشد و شكوفايی قرآن‌آموزان نوجوان، بهره‌گيری از روش‌‌‌های نوين آموزش قرآن كريم، آموزش كامل مرتبط با قرائت و اجرای تلاوت‌های اثرگذار و معناگرا از جمله اهداف راهبردی طرح مذكور است.

يادآور می‌شود، طرح ملی قرائت قرآن كريم شامل دو دوره مقدماتی و پيشرفته ويژه نوجوانان و جوانان پسر در گروه‌های سنی 10 تا 16 سال برگزار می‌شود‌..

منبع:ایکنا

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت