وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 4 مهر 1392 ساعت 08:24   |   کد مطلب: 2326
متقاضیان درخواست انشعاب برق برای آپارتمانها  باید منتظر تامین اعتبار شوند
 با توجه به شرایط موجود تا زمانی که اعتبار کافی برای تقویت شبکه برق اختصاص نیابد، متقاضیان باید یا منتظر تخصیص اعتبار باشند و یا اینکه از طریق پیمانکاران امتیاز برق بگیرند که این یک روال کاملا قانونی است.

مدیر امور برق یک همدان در گفتگو با نافع گفت: متقاضیانی که درخواست انشعاب برق برای آپارتمانها و ساختمانهای چند طبقه را دارند یا باید منتظر تامین اعتبار شوند و یا در صورتی که فوریت دارد از طریق پیمانکاران شرکت برق درخواست اشتراک کنند.

شیرزاد جمشیدی ادامه داد: با توجه به اینکه شرکت برق با مشکل تامین اعتبار مواجه است و توسعه زیرساختهای برق احتیاج به اعتبار دارد، از این رو مناطقی که زیرساخت برق آنها برای تعداد مشخص اشتراک در نظر گرفته شده است، جوابگوی افزایش چند برابری اشتراک‌ها نیست و باید تقویت شود.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط موجود تا زمانی که اعتبار کافی برای تقویت شبکه برق اختصاص نیابد، متقاضیان باید یا منتظر تخصیص اعتبار باشند و یا اینکه از طریق پیمانکاران امتیاز برق بگیرند که این یک روال کاملا قانونی است که بر اساس دستور وزارت نیرو است البته لازم به‌ذکر است که در این مورد هیچ اجباری به متقاضیان نداریم.

جمشیدی با اشاره به افزایش آپارتمان سازی در سطح شهر این مشکل بیشتر دستگاه‌های خدمات‌رسان ایجاد شده است و زیر ساختها با شرایط جدید و تعریف مطابق با آن تقویت شوند، اما چون آپارتمانها معمولا خیلی زودتر از ساخته شدن و گرفتن امتیاز برق پیش فروش می شوند از این رو صاحبان آنها برای اشتراک برق عجله دارند.

مدیر امور برق یک همدان، همچنین در پاسخ به این  سوال که آیا در بهای برق افزایش وجود داشته است،گفت: بر اساس قانون بودجه سال92 به جز مصرف خانگی روستایی تمام تعرفه های برق 30 ریال تحت عنوان عوارض برق روستایی و انرژی‌های نو اضافه شده است.

 

 

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت