وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 4 مهر 1392 ساعت 04:44   |   کد مطلب: 2312
دشمنان قسم خورده خدا و اسلام
دین والاترین کارکرد اندیشه و گوهر ادراکی انسان است و رسالت انبیای الهی، رهایی مردمان از گمراهی ونادانی می باشد.

تمامی آیین های الهی بر این معتقدند که بشر می بایست در امورات خویش تفکر و تعقل نموده و هر یک به زبانی بر این فرمایش رسول مکرم اسلام (ص) صحه گذاشته اند که عقل، پیامبر درونی است .
از سوی دیگر، سران گمراهی که قرآن کریم از آنان به ائمه نار تعبیر فرموده، "ومنهم ائمه یدعون الی النار" همواره بشر را به اطاعت محض بی چون و چرای از هوی و هوس خویش فراخوانی و اجازه کوچکترین تعقل در پندارهای پوچشان را به احدی حتی پیروان و چشم و گوش بسته و کر و کور خود نمی دهند.
در این میان، مستکبران و طاغوت های زمان از هر کلکی در راستای محو دین و باورهای الهی دریغ نکرده و به اسم آزادی عقیده و بیان با پرورش و بزرگنمایی و هواداران از سران و پیشوایان پوشالیی که در سایه شوم سرد سیمای جاسوسی خود نشو نما یافته اند و با ارج گذاری و تبلیغ اندیشه های فاسد و باطل آنها، کمر به تفرقه میان ملتها و دولتمردانشان برای زیر دست کشانیدن و به یغما بردن سرمایه های آنان نموده اند و چه سرمایه ای عظیم تر از جوانان و نخبگان جوامع مسلمان هجمه برنامه ریزی شده فرقه های شیطانی نو ظهور و عرفانهای پوشالی دوروغین از طریق وسایل ارتباط جمعیس و شبکه های اجتماعی همگی در راستای اسارت ملت های مسلمان و بیگانه کردن آنان با اندیش های ناب دینی و الهی صورت می گیرد.
دشمنان قسم خورده خدا و اسلام با علم کردن عروسک های خیمه شب بازی نخ نما شده در نقش های سلفیت، وهابیت و بهائیت و .. سعی در اجرای سناریوی سلطه بر مسلمان داشته و با حمایت های آشکار و پنهان از سران سر سپرده این پندارهای پوچ در اغراف جوانان مسلمان از شاهراه روشن و حقیقت به سمت سراب گمراهی و مرداب ظلمت کوشش جدی می نمایند غافل از آنکه این متاع بی بها در مملکت شور و شعور و شهادت خریدار ندارد و جوانان برومند این نظام مقدس گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی همگی تحت سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) نقشه های شوم آنان را نقش بر آب خواهند نمود.
همانانی که امام عارفان خمینی کبیر رضوان الله تعالی علیه درباره آنان گفت: این جوانان بسیار عزیز یک شب ره صد ساله را پیمودند و آنچه عارفان و شاعران عارف پیشهد در سالیان دراز آروزی آنرا می کردند ایشان ناگهان بدست آوردند و عشق به لقا الله را از حد شعار به عمل رسانده و آرزوی شهادت را باکردار در جبهه های دفاع از اسلام عزیز به ثبت رساندند.

*وکیل پایه یک دادگستری همدان - محمد باقر محمدی منور

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت