وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 3 مهر 1392 ساعت 09:04   |   کد مطلب: 2301
جواب سوال آقای رئیس جمهور
آقای روحانی در جمع دانش آموزان دبیرستان فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) ی منطقه 18 تهران به مناسبت باز گشایی مدارس سخنرانی کردند و در انتهای سخنرانی خود سوالی پرسیدند.ایشان پرسیدند: اگر پدر شما رئیس جمهور بود، چه کاری را برای برقراری اعتدال و میانه روی به او پیشنهاد می کردید؟

سخن زیر جواب حقیر به این پرسش است و این پاسخ به سایت دکتر حسن روحانی نیز ارسال شده است:

سلام آقای رئیس جمهور
چه تمثیل زیبایی را بیان کردید وقتی خود را همچون پدر دانش آموزان خواندید.چه فرزند از پدر الگو می گیرد و سیرت حاکمان را در صورت مردمان باید دید.
من یک دانش آموز نیستم.یک دانشجو هستم.اما (اگر کانال ها بگذارند) خواستم به آن سوال پاسخ دهم.پاسخی ناشی از یک دغدغه؛ که هم اکنون فضا را برای بیان آن خوب دیده ام.
آقای رئیس جمهور! راستش را بخواهید برخلاف آنکه شما یک روحانی هستید انتظار داشتم که عملکردتان مرا ناامید کند.اما با دیدن کلی عملکردتان تا کنون پرتوی امیدی که از رضایت به رضای حق در میان مردم دمیده شده است، را منم همچون دیگر مردم، در دلم زنده نگه داشته ام... .
هرچند دوستان لطف دارند و این امید را چماقی می کنند بر سر ما و در آینده از آن استفاده می کنند و ما را خارج از خط ولایت خواهد نامید!
آقای رئیس جمهور! اگر علی (علیه السلام) نشان عدالت است و به سخن شما -که دین شناسید- عدالت از اعتدال می گذرد، پس رجوع کنید به نامه ی امیرالمومنین به مالک اشتر که فرمود:
بدان که بدترین وزرایت آنهایند که سابقه ی وزارت در دستگاه اشرار را دارند و با آها در جنایت ها شریک بوده اند...
اینکه چه کسی شر هست را خود می دانید و می دانید چه کسی اسلام را مصله کرد و در روزنامه های خود تبلیغ می کردند و میدانید آیت الله مشکینی (رمه الله علیه) خطاب به چه کسی فرمودند که:خیانتی که به اسلام در دوره ی ریاست جمهوری شما شد، در دوره ی رضا خان نشد...

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت