وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 2 مهر 1392 ساعت 06:19   |   کد مطلب: 2260
 میزبانی لیگ برتر کبدی کشور به تویسرکان رسید
رییس هیات کبدی استان همدان گفت: شهرستان تویسرکان از توابع استان همدان برای برگزاری دور نهایی لیگ برتر ورزش کبدی باشگاههای کشور انتخاب شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نافع، محمود کوثری افزود: پس از میزبانی شایسته شهرستان کبودراهنگ در نهمین دوره مسابقات کبدی استاندارد جوانان پسر کشور که هفته گذشته برگزار شد، مسوولان فدراسیون با درخواست هیات کبدی استان همدان مبنی بر میزبانی مسابقات نهایی لیگ برتر کبدی باشگاههای کشور را نیز به تویسرکان موافقت کردند.
وی اظهار داشت : این مسابقات به احتمال فروان ۲۶ مهرماه امسال و با حضور ۱۰ تیم برتر دور مقدماتی شامل تیم های شهرداری تبریز ، هیئت کبدی گرگان ، مجتمع توریستی غار علیصدر همدان ، هیات کبدی نقده و سیستان و بلوچستان ، موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج کرمانشاه ، هیات کبدی رامهرمز، مازندران ، کرمان و مرکزی انجام خواهد شد.
وی اضافه کرد: با توجه به فراوانی استعدادهای جوان در رشته کبدی همدان، تصمیم هیات رییسه کبدی استان گسترش این رشته در تمامی شهرستان ها بود و برهمین اساس میزبانی لیگ برتر کبدی کشور را به شهرستان تویسرکان واگذار کردیم.
کوثری فرد در ادامه با اشاره به شرایط تیم علیصدر کبودراهنگ همدان برای حضور در این مسابقات گفت: تیم کبدی علیصدر کبودرآهنگ نماینده استان همدان در این رقابتها از شرایط آمادگی بسیار مطلوبی برخوردار است و با داشتن ۹۰ درصد بازیکن بومی و باانگیزه به دنبال کسب عنوان قهرمانی است.
وی یادآور شد: شرکت سیاحتی علیصدر همدان نیز حمایت های خوبی از تیم کبدی استان داشته است و می توانیم امسال یکی از سکوهای اول تا سوم را در لیگ برتر کبدی کسب کنیم.

منبع:رودآور

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت