وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 1 مهر 1392 ساعت 09:38   |   کد مطلب: 2238
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی:
دفاع مقدس قطعه ای درخشان در تاریخ ایران است
دفاع مقدس قطعه ای درخشان در تاریخ ایران است
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دفاع مقدس قطعه ای درخشان در تاریخ ملت ایران است، بر تببین و تشریح ابعاد مختلف آن برای نسل جوان تأکید کرد.

محمدمهدی مفتح در گفتگو با خبرنگارپایگاه خبری تحلیلی نافع در تویسرکان، هشت سال دفاع مقدس را سال هایی دانست که سرشار از عشق و ایثار بود و گفت: سال هایی که ملت ایران بخصوص جوانان این مرز و بوم برای دفاع از اسلام و انقلاب به پا خاستند.

مفتح با اشاره به اینکه در آن دوران هر قشری متناسب با شرایط خود در صحنه حاضر شده و از میهن اسلامی دفاع می کرد، افزود: دفاع مقدس به زیبایی تجلی بروز عشق همه مردم به انقلاب بود، از حضور پیرزنی که پاکت های غذایی رزمندگان را بسته بندی می کرد تا حضور رزمندگان دلیر و غیور در خط مقدم جبهه ها.

وی خاطر نشان کرد: اقدامات انجام گرفته توسط همه اقشار مردم در پشت جبهه ها مایه دلگرمی رزمندگان اسلام و موجب فزونی همتشان برای نبرد علیه کفر بود.

نماینده مردم تویسرکان با یادآوری اینکه در آن دوران همه مردم ایران دفاع از سرزمین اسلامی را وظیفه خود می دانستند، افزود: و این گونه بود که با رهبری پیامبر گونه امام خمینی (ره) و ایثارگری، شجاعت و از جان خودگذشتگی فرمانده هایی همچون حضرت آیت الله خامنه ای و دیگر فرماندهان، جنگی را که بر کشور ما تحمیل کردند به دفاع مقدس تبدیل شد.

مفتح با بیان اینکه دفاع مقدس قطعه ای درخشان در تاریخ ملت ایران است، بر تببین و تشریح ابعاد مختلف آن بخصوص برای نسل جوان و آینده تأکید کرد.

وی گرامیداشت هفته دفاع مقدس را فرصتی طلایی برای بیان و یادآوری دلیرمردی ها، از جان گذشتگی ها و بصیرت ملت غیور ایران عنوان کرد و اظهار داشت: بازگو کردن حماسه حضور مردم در دفاع از ارزش های والای اسلامی و انقلابی مسیر را برای آیندگان روشن می سازد.

نماینده مردم تویسرکان در ادامه عزت، اقتدار و سربلندی کنونی جمهوری اسلامی ایران در جهان را نشأت گرفته از ایستادگی های ملت در دوران دفاع مقدس در برابر استکبار جهانی دانست.

مفتح تصریح کرد: اقتدار و قدرت امروز جمهوری اسلامی ایران در دنیا به گونه ای است که کشورهای دنیا بخصوص کشورهای منطقه، بدون در نظر گرفتن ماهیت ایران نمی توانند معالات جهانی و منطقه ای را حل کنند.

وی افزود: این قدرت و اقتدار از اخلاص، ایمان، شجاعت و بصیرت ملت غیور ایران اسلامی است.

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت