وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 28 شهريور 1392 ساعت 04:00   |   کد مطلب: 2093
مشکلات جامعه و خانواده ها ناشی از دوری از دستورات اسلام است
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلاتی که امروز در سطح جامعه و خانواده ها بروز کرده به دلیل دوری از دستورات اسلام است

به گزارش نافع، احمد آریایی نژاد بعد از ظهر چهارشنبه در شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملایر با اشاره به اینکه فرهنگ و ارزش ها باید در کشور اسلامی بر پایه مبانی دین مقدس اسلام باشد، اظهار داشت: بهره گیری از آموزه های دینی و اسلامی مهمترین راهکار برای خروج از مشکلات فرهنگی در جامعه است.وی بیان کرد: در این راستا همه ارگان ها و نهادها باید به صورت جهادی و با بسیج همگانی وارد عرصه شوند.

آریایی نژاد با بیان اینکه امروز دشمن همه تلاش خود را برای انحراف جوانان به کار بسته است گفت: مشکلاتی که امروز در سطح جامعه و خانواده ها بروز کرده به دلیل دوری از دستورات اسلام است.

وی خواستار مراقبت جدی خانواده ها از هجمه های فرهنگی غرب در بین فرزندان شد. گفت: با احیا معنویت و بازگشت به سنت های گذشته و آموزه های قرآن و دین باید جامعه را در مقابل دشمن بیمه کنیم.

وی بر استفاده از همه ظرفیتها و پتانسیلهای فرهنگی شهرستان ملایر تاکید کرد و افزود: مسئولان شهرستان باید همه تلاش خود را برای خدمت به فرهنگ شهرستان به کار گیرند.

آریایی نژاد فراهم آوردن زمینه ازدواج آسان برای جوانان را خواستار شد و عنوان داشت: باید اشتغال پایدار را برای جوانان فراهم کنیم چرا که بیکاری خود مانع بزرگی برای ازدواج جوانان است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی بر راه اندازی سایت شورای فرهنگ عمومی این شهرستان به منظور پاسخگویی به مسایل و مشکلات جوانان تاکید کرد.

منبع:مهر

 

 

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت