وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 26 شهريور 1392 ساعت 06:37   |   کد مطلب: 2041
۱۲۵ میلیارد ریال اعتبار شهرداری نهاوند در سال جاری
 شهردار نهاوند گفت : اعتبار سال جاری این شهرداری 125 میلیارد ریال خواهد بود که این میزان اعتبار در مقایسه با سال گذشته تغییری نکرده است .

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نافع در نافع، نادر اسماعیلی شهردار نهاوند مهمترین پروژه عمرانی سال جاری را احداث میدان مرکزی نهاوند ذکر کرد و ادامه داد:در صورت تامین اعتبار عملیات اجرایی این پروژه در سال جاری آغاز خواهد شد که احداث این میدان تاثیر بسزایی را در سیمای شهری و مرتفع نمودن مشکلات این شهر خواهد داشت.

اسماعیلی پروژه در حال انجام این شهرداری را اصلاح ورودی دهنوراه و شهرک شهید حیدری،ساماندهی بلوار ۹ دی،اجرای المان شهدای گمنام،لکه گیری آسفالت خیابانها،موزاییک و سنگ فرش،ترمیم و بازسازی پله های بازار بیان کرد.

وی از کمبود اعتبار برای اجرای پروژه ها خبر داد و خاطر نشان کرد:امید است با افزایش درآمد شهرداری و تزریق بودجه بتوانیم تمامی پروژه ها را به بهره برداری کامل برسانیم.

وی هم چنین یکی از طرح های مد نظر شهرداری را احداثپارکهای محله ای به منظور تفریح و رفاه حال شهروندان در هر منطقه بیان کرد.

اسماعیلی تصریح کرد:اولویت بندی طرح ها و پروژه های زیر بنایی برای تسریع روند توسعه،بررسی و شناسایی مشکلات،کمبودها و نیازهای شهر و شهروندان،پیش بینی مکانیزمی مشخص برای تقویت تعامل میان دستگاههای اجرایی دخیل در مدیریت شهری از دیگر فعالیتهای شهرداری بوده است.

اسماعیلی درآمد های حاصل شهرداری را پرداخت عوارض،تفکیک قطعات زمین ها،صدور پروانه،کمیسیون ماده صد عنوان کرد.

وی در پایان از توجه ویژه شهرداری به مناطق محروم و کم امکانات شهر خبر داد و گفت:هیچ تبعیضی در توزیع و ارائه خدمات عمرانی بین مناطق محروم و مرفه شهر قائل نبوده ایم بلکه بر اساس نیاز و اولویت پروژه ها انجام می گیرند.

دیدگاه شما