وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 26 شهريور 1392 ساعت 05:39   |   کد مطلب: 2034
با وجود نا امنی و درگیریهای داخلی در آمریکا؛
آمریکا هیچگاه نمی‌تواند داعیه‌ دار آرامش جهان باشد
آمریکا هیچگاه نمی‌تواند داعیه‌ دار آرامش جهان باشد
 نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به درگیری مسلحانه در ساختمان نیروی دریایی آمریکا و کشته‌شدن 12 نفر در این درگیری به خبرنگار ما گفت: با وجود چنین وضعیتی آمریکا نمی تواند ادعای حل و فصل مسائل جهان را داشته باشد.

پایگاه خبری تحلیلی نافع، نماینده مردم ملایر در این رابطه به خبرنگار ما گفت: متاسفانه شرایط جهانی و نوع برخورد بعضی کشورها همیشه زمینه‌ساز سواستفاده برخی دیگر را فراهم کرده است.

علی نعمت چهاردولی ادامه داد: در اسلام چه کسانی که ظلم می‌کنند و چه کسانی که اجازه می‌دهند به آنها ظلم شود هر دو مقصرند و از این رو اگر کشورها تصمیم بگیرد که ظلم پذیر نباشند هیچ کشوری اجازه ظلم و استکبار به سایرین را به خود نخواهد داد.

وی ادامه داد: در حال حاضر برخی کشورها از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس برای حفظ بقا و دوام خودشان ظلم‌پذیر شده‌اند و اجازه سرمداری را به آمریکا داده‌اند و این باور را برای این کشور ایجاد کرده‌اند که می‌تواند به همه ملتهای جهان زورگویی کند و این در حالی است که این کشور خود درگیر مسائل و مشکلات داخلی فراوانی است.

وی یادآور شد: آمریکا با وجود گسترگی و درگیریهای داخلی خود نمی‌تواند حتی داعیه‌دار آرامش جهان باشد، چراکه لازمه این امر داشتن امنیت و آرامش در خود آن کشور است.

وی با اشاره به این که جمهوری اسلامی ایران هیچگاه زیر بار ظلم آمریکا نرفته و به این کشور باج نمیدهد که این امر موجب نگرانی های و دشمنی آمریکا با ایران شده است و در واقع دشمنی دیرینه با ایران ریشه در همین موضوع دارد.

دیدگاه شما