وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 14 مهر 1393 ساعت 11:36   |   کد مطلب: 9963
بابک زنجانی یک فرد عادی است/دست های پشت پرده وجود دارد/ ملت در انتظار برخورد بدون اغماض با متخلفان
زمانی که یک نفر بتواند نفت را تحویل بگیرد، ارز را به داخل کشور بیاورد، خط هواپیمایی دایر کرده و هواپیما وارد کشور کند و حتی معاملات بزرگی در کشور انجام دهد، طبیعی است که باید عوامل دیگری نیز در ماجرا دست داشته باشند که تسهیلات لازم برای این کار بزرگ را فراهم کنند.

به گزارش نافع به نقل از دانا، ماجرای پرونده بابک زنجانی رفته رفته به یکی از طولانی مدت ترین پرونده های فساد مالی در کشور تبدیل می شود. از یک سو معاون قوه قضائیه ابعاد جدیدی از این پرونده را بازگو می‌کند و در جایی دیگر مقامات مسئول از شگردهای این میلیاردر زندانی در فریب مسئولان روایت‌ می کنند. این روزها نیز خبر می رسد که گردن کلفت های دولتی، پشت پرده پرونده بابک زنجانی را تشکیل داده اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: بدون شک آنچه در پرونده بابک زنجانی مشخص است، این است که بابک زنجانی در این ماجرا یک فرد عادی است.

عوض حیدرپور در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا  با بیان اینکه دست های پشت پرده در پرونده زنجانی دخیل بوده اند، اظهار داشت: زمانی که یک نفر بتواند نفت را تحویل بگیرد، ارز را به داخل کشور بیاورد، خط هواپیمایی دایر کرده و هواپیما وارد کشور کند و حتی معاملات بزرگی در کشور انجام دهد، طبیعی است که باید عوامل دیگری نیز در ماجرا دست داشته باشند که تسهیلات لازم را برای این کار بزرگ انجام شده فراهم کنند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اگر رسیدگی ها به صورت دقیق و منظم انجام گیرد، می توان عوامل موثر در این فرآیند و گردن کلفت های پرونده بابک زنجانی را دستگیر کرده و پای میز محاکمه کشاند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: دلال هایی در پرونده بابک زنجانی کارها را پیگیری می کردند که برخی از آنها دلال های بخش خصوصی هستند و بخشی نیز در سیستم دولتی اخذ مجوزات لازم را انجام داده اند که در روند فعالیت ها تسریع ایجاد شود. در مورد پرونده آقای زنجانی هم افرادی از دولت گذشته و هم برخی افراد در بخش خصوصی کمک ها و تسهیلاتی را فراهم کرده اند.

حیدرپور در بخش پایانی اظهارات خود از خواست مردم برای برخورد با متخلفان خبر داد و عنوان کرد: قوه قضائیه به راحتی می تواند این افراد را پیدا کند و انتظار ملت ایران نیز این است که بدون اغماض به این پرونده رسیدگی کرده و به سمع و نظر مردم نیز برسانند. چراکه رسیدگی به این پرونده و برخورد با متخلفان ملت را خوشحال و امیدوار به نظام جمهوری اسلامی ایران می کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت