آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 12 مهر 1393 ساعت 23:25   |   کد مطلب: 9929
کشتی ما پشتوانه خوبی ندارد/نیازمند حمایت و کمک است
قهرمان کشتی ازاد بازی های آسیایی کره جنوبی گفت:ما زحمات خود را برای کسب مدال در بازی های آسیایی کشیدم، حال نوبت مسوولان است که از ما حمایت کنند.

به گزارش نافع، میثم مصطفی جوکار' عصر شنبه در حاشیه ورود به شهرستان ملایر استان همدان در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به اینکه مسابقات در سطح بسیار خوبی برگزار شد، اما داوری خوب نبود.

وی کسب مدال طلای بازی های آسیایی اینچئون را بسیار ارزشمند و مهم دانست و اظهار داشت: یکسال تمام برای کسب این عنوان تلاش کردم و تمرینات سختی را پشت سر گذاشتم.

دارنده مدال طلای کشتی آزاد بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی گفت: فشار سنگینی را در بازی های آسیایی اینچئون تحمل کردیم و استرس بسیار بالا بود.

وی افزود: با انجام تمرینات سخت و فشرده در یکسال، در نهایت با غلبه بر حریف قزاقی خود در دیدار نهایی با نتیجه 14 بر 4، موفق شدم مدال طلا را برای کشور و شهرم کسب کنم.

مصطفی جوکار بیان داشت: فعلا می خواهم استراحت کنم و بعد از آن تمریناتم را برای حضور در بازی های جام جهانی و المپیک 2016 برزیل شروع می کنم.

مصطفی جوکار خاطرنشان کرد: کشتی ما پشتوانه خوبی ندارد و برای رسیدن به اوج، نیازمند حمایت و کمک است.

وی گفت: امیدوارم این قهرمانی، محرکی برای شروع دوباره باشد، چراکه کشتی این شهرستان طی سال های اخیر، افت کرده است.

مصطفی جوکار گفت: امیدواریم مدیر کل ورزش و جوانان استان و هیات کشتی، با برنامه ریزی های مناسب، کشتی استان را به جایگاه اصلی خود برسانند.

وی ضمن تقدیر از حضور مسوولان در آیین استقبال وی، از همسر خود برای تحمل سختی ها طی یکسال گذشته تقدیر کرد و افزود: با وجود اینکه یک فرزند دو ماهه دارم، همسرم در این شرایط طی یک سال اخیر تلاش زیادی کرد و با توجه به سختی هایی که متحمل شدم، کسب این قهرمانی بسیار برایم لذت بخش است.

'میثم مصطفی جوکار' آزادکار وزن 86 کیلوگرم با پیروزی در دیدار نهایی مقابل حریف قزاقی خود، مدال طلای کشتی آزاد بازی های آسیایی اینچئون 2014 کره جنوبی را کسب کرد.

'میثم مصطفی جوکار' دارنده مدال طلای کشتی آزاد بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی، عصر شنبه با استقبال گرم و پرشور همشهریانش وارد ملایر شد.

شهرستان ملایر با جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت