وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 9 مهر 1393 ساعت 21:31   |   کد مطلب: 9870
حالت انگلیسی‌ها مانند "سگ" است/اگر به سمت آن حرکت کنیم عقب نشینی و اگر از او فرار کنیم حمله می‌کند
وزیر سابق اطلاعات گفت: از امثال کامرون توقعی غیر از این هم نمی‌توان داشت و بیان چنین مواضعی از انگلیسی‌ها برای ما تعجب آور نیست.

به گزارش نافع، حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در گفت وگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا، در خصوص اظهارات اخیر دیوید کامرون اظهارداشت: از امثال کامرون توقعی غیر از این هم نمی‌توان داشت و بیان چنین مواضعی از انگلیسی‌ها برای ما تعجب آور نیست.

وی تاکید کرد:  اگر کامرون این صحبت ها را نکند باید تعجب کنیم؛ چرا که حقیقت آن ها دشمنی با ایران اسلامی است.

مصلحی خاطرنشان کرد:  ما باید محکم بر سر مواضع خود بایستیم و مسئولان هم باید توجه داشته باشند که مواضع انقلاب اسلامی مواضعی نیست که  کسی از آن کوتاه بیاید.

رئیس سازمان نشر آثار روحانیت در دفاع مقدس تصریح کرد: هر زمان که ما بر سر مواضع خود ایستادیم آن ها عقب نشینی کردند و به تعبیر آقا حالت این ها مانند سگ است که اگر به سمت او حرکت کنیم عقب نشینی کرده و اگر از او فرار کنیم به ما حمله خواهد کرد.

چندی پیش که اولین دیدار در سطح سران دو کشور ایران و انگلیس پس از انقلاب اسلامی برگزار شد. بعد از اینکه این دیدار به اتمام رسید شاهد اتهام زنی دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس به ایران در صحن سازمان ملل بودیم. موضوعی که بعد از ان تنها سخنگوی وزارت خارجه بدان پاسخ داد و برخی از نزدیکان دولت به طور مختصری در مورد آن سخن گفتند.

البته این اظهارات در فضای مجازی و حقیقی بازتاب های فراوانی داشت و بسیاری از نخبگان، صاحب نظران عرصه سیاست و اقضار مختلف مردم در داخل و یا خارج کشور با نادرست خواندن مطالب گفته شده توسط کامرون به شدت آن را محکوم کردند.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت