آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 1 مهر 1393 ساعت 13:01   |   کد مطلب: 9687
اجراي طرح هاي ويژه بازگشايي مدارس توسط پليس در همدان
فرمانده انتظامي استان همدان از اجراي طرح هاي ويژه بازگشايي مدارس توسط پليس همدان خبر داد.

به گزارش نافع به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان،سردار مهديان نسب با تبريک فرا رسيدن هفته دفاع مقدس و در آستانه هفته نيروي انتظامي گفت:پليس همدان با تلاش جهادي اقدام به اجراي طرح هاي بازگشايي مدارس،انتظامي ،امنيتي ،پيشگيرانه و ترافيکي کرده است و تمام مجتمع هاي آموزشي را در اين رابطه تحت پوشش قرار داده است.

وي بيان داشت:اين طرح ها به صورت محسوس و غير محسوس در زمان حضور دانش آموزان در ساعات اوليه در مدارس و در زمان خروج آنها از مدارس انجام مي گيرد و در اين راستا سعي شده که گره هاي ترافيکي در سطح معابر شناسايي و اقدامات لازم براي رفع آنها پيش بيني شود.

وي از هماهنگي هاي لازم با مسوولان آموزش و پرورش در اين خصوص خبر داد و افزود: با برگزاري جلسات مشترک در اين رابطه هماهنگي هاي لازم با مديران برخي از آموزشگاه ها انجام شده است.

اين مقام مسوول از تداوم اين طرح ها در طول سالتحصيلي خبر داد و افزود: براي مدارس حاشيه راه ها تمهيدات لازم توسط پليس راه در خصوص تردد ايمن آنها صورت گرفته ودر اين رابطه به والدين دانش آموزان اطمينان خاطر مي دهيم که هيچ دغدغه خاطري نداشته باشند.

سردار مهديان نسب با اشاره به تقويت يگان فوريتهاي پليسي استان گفت: بحمدالله تجهيزات لازم در اختيار مرکز فوريت هاي پليسي شهر همدان قرار گرفته تا به سرعت در موارد لزوم نسبت به نيازهاي فوريتي پليسي شهروندان پاسخ دهند.

وي افزود: ماموران پليس با افراد مزاحم و موتور سواران متخلف که در نزديکي مدارس قصد ايجاد مزاحمت براي دانش آموزان را دارند به شدت برخورد وضمن دستگيري به مراجع قضايي معرفي مي کنند.

فرمانده انتظامي استان در خاتمه از آمادگي مرکز مشاوره و دواير مددکاري کلانتري ها در ارائه خدمات به دانش آموزان و والدين آنها خبر داد و بيان داشت: دانش آموزان و والدين آنان مي توانند هر گونه موارد مشکوک ومزاحمت افراد را از طريق 110 به پليس گزارش دهند.

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت