آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 1 مهر 1393 ساعت 12:39   |   کد مطلب: 9684
زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در نهاوند نواخته شد
همزمان با سراسر کشور مراسم نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در بیش از 290 آموزشگاه نهاوند به صدا در آمد و نزدیک به 30 هزار دانش آموز به همراه بیش از 2000 معلم و کارمند روانه کلاسهای درس شدند.

به گزارش نافع به نقل از گرو، عبدالملکی فرماندار نهاوند در این مراسم با تبریک هفته دفاع مقدس و تقارن آن با بازگشایی مراکز تعلیم و تربیت گفت:امروز محور وعامل اصلی حرکت کشور به سمت توسعه و پیشرفت علم و عمل است که باید به آن توجه جدی شود.
وی افزود: شما دانش آموزان باید به عنوان شکوفه های درخت علم و دانش ، از تمام پتانسیل خود در جهت رشد و شکوفایی هر چه بیشتر تلاش کنید و درس خواندن را در هیچ شرایطی فراموش نکنید تا در آینده فردی متخصص و مثمر ثمر برای کشور باشید.
عبدالملکی اهمیت دادن والدین به تحصیل فرزندان را در رشد و شکوفایی آنها موثر دانست و گفت: باید والدین بتوانند زمینه‌های لازم را در محیط منزل برای درس‌ خواندن فرزندانشان فراهم کنند.
وی اضافه کرد: امیدواریم هر سال شاهد تداوم افتخارات دانش‌آموزان انقلاب اسلامی و افتخارات این نظام باشیم و بتوانیم سربلندی خود، جامعه و کشورمان را همچون همیشه رقم بزنیم.
علیرضا تکلو مدیر آموزش و پرورش نهاوند نیز در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن ایام بازگشایی مدارس گفت: فضاهای آموزشی باید به گونه‌ای زیباسازی و بانشاط شوند که دانش‌آموزان و والدین آن‌ها از بدو ورود به مدرسه احساس نشاط و رغبت برای تحصیل کنند.
وی توسعه مشارکت دانش آموزان و تمرین مدیریت از سوی آنان را مهم ارزیابی کرد و افزود: توسعه مشارکت مردم و انجمن اولیا ومربیان از دیگر مواردی می باشد که برای کیفیت بخشی به آموزش از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است .
مدیر اموزش و پرورش نهاوند بیان کرد: در سل تحصیلی جدید 30 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در مدارس شهرستان نهاوند تحصیل خواهند کرد.
وی افزود: از این تعداد 25 هزار دانش آموز در شهر نهاوند و 5 هزار نفر نیز در شهر فیروزان تحصیل می کنند.
تکلو اظهار کرد: در سال تحصیلی جدید هزار و 250 کلاس اولی نیز وارد مدارس ابتدایی این شهرستان شدند.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت