آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 1 مهر 1393 ساعت 11:21   |   کد مطلب: 9680
طرح کتابدار و کتابخانه همیار جوانه‌های امید در نهاوند اجرا شد
کتابداران خوش ذوق نهاوندی درقالب طرح « کتابدار و کتابخانه همیار جوانه‌های امید »به استقبال کلاس اولی ها رفتند.

همزمان با آغاز فصل خواندن و نوشتن فصل رویش جوانه‌های امید، کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند در اقدامی هماهنگ و بدیع با حضور در مدارس ابتدایی سطح شهرستان و ارائه برنامه‌های گوناگون فرهنگی با محوریت معرفی کتاب و کتابخانه برای کلاس اولی‌ها، به این نوگلان نوآموز خوش آمد گفتند .
میلاد امینیان مبتکر طرح ” کتابخانه در کنار جوانه‌های امید” با اعلام خبر فوق در خصوص این طرح که با استقبال مدیران مدارس و دانش آموزان کلاس اولی مواجه شده است اعلام نمود: همزمان با پر شدن فضای مدرسه از صدای جنب و جوش و شور و هیاهوی بچه ها، طرح “کتابخانه در کنار جوانه‌های امید”در 7 باب از مدارس ابتدایی سطح شهرهای نهاوند، گیان، برزول و فیروزان اجرا گردیده است.
وی گفت: در این طرح کتابداران فعال و خوش ذوق هر یک از کتابخانه‌ها با حضور در مدارس ابتدایی که به حضور کلاس اولی‌ها مفتخرند، اقدام به پخش بسته‌های تبلیغی کتاب و کتابخوانی نموده و  کلاس اولی ها را با خدمات کتابخانه ها آشنا می نمایند.
امینیان افزود: در همین راستا و با هماهنگی‌های صورت گرفته با مدیران مدارس مقرر گردیده کتابداران دقایقی در صف صبحگاهی مدارس برای کلاس اولی ها صحبت نمایند.
وی همچنین با اشاره به پخش کارت‌های عضویت رایگان و برگه‌های نقاشی در میان کلاس اولی‌ها اضافه نمود: در قالب طرح قرار شده علاوه بر ارائه بسته‌های فرهنگی کتابخانه‌ها، برگه‌های نقاشی و کارت‌های عضویت رایگان کتابخانه‌ها نیز توزیع گردد که بچه‌ها با کشیدن نقاشی‌هایی با محوریت کتابخانه و مدرسه و ارائه نقاشی خود به هر کدام از کتابخانه‌های سطح شهرستان، به صورت رایگان عضو بخش کودک کتابخانه و همیار افتخاری کتابخانه‌ها گردند.

دیدگاه‌ها

کتابداران مگه از این کاراهم بلدن انجام بدن ؟

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت