وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 21 بهمن 1402 ساعت 11:13   |   کد مطلب: 43463
دشمنان کوردلی که از خانه های عنکبوتی خود نعره می زدند که جمهوری اسلامی دهه فجر امسال را نخواهد دید چشمان خود را باز کنند و ببینند چگونه رویش های انقلاب اسلامی و فرزندان رهبرکبیر انقلاب، دشمنان تا دندان مسلح را خار و ذلیل کرده اند و به استیصال انداخته اند!

به گزارش نافع، بسم‌الله الرحمن الرحیم
دشمنان کوردلی که از خانه های عنکبوتی خود نعره می زدند که جمهوری اسلامی دهه فجر امسال را نخواهد دید چشمان خود را باز کنند و ببینند چگونه رویش های انقلاب اسلامی و فرزندان رهبرکبیر انقلاب، دشمنان تا دندان مسلح را خار و ذلیل کرده اند و به استیصال انداخته اند!
بهار انقلاب و ایّام الله دهه فجر انقلاب اسلامی امسال را در حالی جشن می گیریم که بادهایی که استکبار جهانی کاشته بود طوفان درو کرد و گوشه ای از طوفان الاقصی هیمنه پوشالی شان را درهم کوبید و ضعف و زبونی شان را در معرض دید همگانی گذاشت تا جهانیان به خوی وحشی گری این ببر کاغذی پی ببرند!
جهان در زیر لوای تشعشعات نورانی انقلاب حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه آبستن رخداد بزرگ دگرگونی و طغیان آزادیخواهان بر علیه سیاهی، تباهی و بی عدالتی هاست .
راه طولانی و پر خطری که  ملت ایران عزیز برای رهایی از سلطه استبداد جهانی و دیکتاتوری داخلی پیموده است حالا همچون چراغی نورانی راهنمای مردم مستضعف و حق طلب جهان گردیده و می رود تا فرامین رهبر معظم انقلاب تحت عنوان بیانیه گام دوم در اقصی نقاط جهان طنین انداز شود و مردمان پاک سیرت را همچو سیلی خروشان به حرکت درآورد.
سلام و صلوات به روح پر فتوح هزاران شهید به خون خفته و امام شهدا؛ و به پاس این نعمت عظمای خداوند متعال که حاصل دسترنج پیامبران الهی و ائمه معصومین سلام الله علیه است، دست به دعا بر می داریم .
در عصری که تفکرات و القائات غیر دینی و ضد دینی حاکم بود، انقلاب اسلامی ایران پیروز شد، انقلابی که در ایدئولوژی آن ضدیت با امپریالیسم غرب و کمونیسم شرق موج می زد و ندای نه شرقی، نه غربی شعار ثابت و اساسی آن بود؛ در میان تمام سختی ها، حضرت امام خمینی (ره) بعنوان نظریه پرداز ومعمار کبیر انقلاب در همان روزهای اول پیروزی اعلام کرد: تا در هر کجاى جهان مبارزه علیه مستکبرین هست ما هستیم.
امروز که انقلاب اسلامی دوران بلوغ خود را پشت سر گذاشته و به دوران پختگی رسیده، به ام القرای مظلومان جهان تبدیل شده و حق طلبان جهان با چشم دوختن به امت اسلامی و رهبری ابراهیم گونه اش چشم به روشنایی این مسیر نورانی دارند و دل به دریا می زنند .
ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و یوم‌الله 22 بهمن مقدمه «أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُها عِبادِیَ الصَّالِحُونَ» است و ملت ما از این انقلاب سکویی ساخته اند تا خیزش مؤمنانه خود را برای زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریت آماده نمایند.
با توجه به تحولات سریع و پی در پی که در دنیا رخ داده است امت ایران اسلامی به لطف خداوند متعال و رهنمودهای مقام عظمای ولایت در بحرانی‌ترین منطقه جهان، از پیچ تاریخی عبور کرده و به قله نزدیک شده و می رویم تا در اسفند ماه با حضوری دیگر در پای صندوق های رای دوازدهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی و همچنین انتخاب نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، جلوه دیگری از مردم سالاری دینی را در معرض نمایش بگذاریم.
 
اصحاب رسانه استان همدان ضمن دعوت عمومی به حضور در راهپیمایی جشن انقلاب در روز 22 بهمن و رای گیری 11 اسفندماه، با حضور فعال خود در صحنه های اعجاز انگیز جلوه های انقلاب و به تصویر کشیدن حضور  در صحنه امت قهرمان ایران اسلامی، ضمن تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی و آرمانهای بلند حضرت امام خمینی(ره)، همگام با خیل عظیم امت اسلامی با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجرهمواره در راستای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و بازتاب شکوه با عظمت حضور آگاهانه مردم در حماسه آفرینی یازدهم اسفندماه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد .

سازمان بسیج رسانه استان همدان
بهمن ماه-1402

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما