آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 26 اسفند 1393 ساعت 13:38   |   کد مطلب: 13564
تجمع بزرگ فاطمیون نهاوند برگزار می شود
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهاوند از برگزاری تجمع بزرگ فاطمیون همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در نوروز 94 در شهرستان نهاوند خبر داد.

به گزارش نافع، حجت‌ الاسلام حسین گروسی در گفت و گو با خبرنگار سایت گرو، گفت: هماهنگی های لازم با هیئات مذهبی، هیئت امنای مساجد، مجمع امورصنفی و ائمه جماعات مساجد شهرستان نهاوند در راستای برگزاری باشکوه مراسم سوگواری سالروز شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) در مناطق مختلف این شهرستان و همچنین تجمع بزرگ فاطمیون نهاوندی انجام شده است.

وی اظهار کرد: ایام شهادت بزرگ بانوی اسلام حضرت زهرا (س) با عید نوروز مصادف شده است و انتظار می رود که مردم مومن و ولایتمدار نهاوند به پاس احترام به ساحت مقدس حضرت فاطمه (س) نسبت به برگزاری مراسمات جشن در این مناسبت توجه داشته و احترام دهه دوم فاطمیه مراعات شود.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهاوند با اشاره به این مطلب که ایام دهه دوم فاطمیه از یکم فروردین شروع و تا ششم ادامه دارد تصریح کرد: با توجه به داشتن سابقه مذهبی مردم نهاوند سلسله جلسات و برنامه ها در گرامیداشت این مناسبت مذهبی باید با مشارکت گسترده مردم در هیئات و مساجد برگزار شود.

حجت‌الاسلام گروسی در ادامه خطاب به ائمه جماعات و مسولان هیئات مذهبی توصیه کرد: با بستر سازی مناسب جهت برگزاری مراسمات و انجام تبلیغات محیطی با استفاده از پلاکارد و پرچم های سیاه نسبت به گرامیداشت ایام فاطمیه اقدام شود تا در ایام نوروز احترام فاطمیه محفوظ بماند.

وی با اشاره به اینکه بیش از 100 ویزه برنامه فرهنگی و مذهبی برای این ایام تدارک دیده شده است خاطرنشان کرد: نصب بنر و پلاکارد، سخنرانی شبکه تبلیغ در گرامیداشت ایام فاطمیه، گفتمان های سبک زندگی فاطمی درمساجد، اعزام مبلغ به مناطق مختلف نهاوند، گرامیداشت ۱۲۰شهید شهر برزول و بخش زرین دشت و همچنین تجمع بزرگ فاطمیون در روز چهارم فروردین ماه در نهاوند از جمله برنامه های این اداره در ایام فاطمیه است.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: در ایام دهه دوم فاطمیه حجت‌الاسلام میریزدی از مبلغین اعزامی به مدت ۱۰روز صبح ها همزمان با اقامه نماز صبح درمسجد صاحب الزمان بازار و همزمان با اقامه نمازجماعت مغرب و عشا در مسجد شهید حیدری درگرامیداشت ایام شهادت بزرگ بانوی اسلام سخنرانی خواهدکرد.

وی عنوان کرد: ترویج سبک زندگی فاطمی و حرکت در مسیر ارزش های دینی ازجمله اهداف برنامه های فرهنگی این مناسبت است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت