آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 8 بهمن 1393 ساعت 13:47   |   کد مطلب: 12484
آلبوم «تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم» منتشر شد
رونمایی ازآلبوم "تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم" به خوانندگی خانم "نوشین طافی" درمحل شعبه تازه افتتاح شده "نشرچشمه" درمجمتع کوروش برگزار شد.

به گزارش نافع، نوشین طافی از انتشار آلبوم «تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم» به همراهی محسن کرامتی و آهنگسازی پیمان خازنی خبر داد.

این خواننده موسیقی ایرانی، ضمن اعلام خبر صدور مجوز این اثر از سوی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که چندی پیش صادر شد، گفت: این اثر مجموعه‌ای از تصانیف پیمان خازنی است که مبتنی بر موسیقی ردیف دستگاهی و نگاهی ارکسترال شکل گرفته است.

طافی در ادامه افزود: تولید «تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم» از سال 1389 آغاز شد و بعد از همزیستی من با ادبیات معاصر به انتخاب اشعاری از بزرگان ادبیات معاصر از جمله مهدی اخوان ثالث و هوشنگ ابتهاج و همچنین مرتضی کیوان هاشمی و حسام‌الدین هروی منجر شد که پیمان خازنی با آن سلیقه متفاوتش دست به آهنگسازی زد.

وی در خصوص طولانی شدن روند تولید این آلبوم گفت: وسواس‌های من و دقت نظر آقای خازنی درلحظه لحظه این اثر و رویکرد کیفی به تولید موجب شد زمان تولید طولانی شود. اما این این وسواس به خاطر تعهدی بود که ما به مردم داشتیم و داریم و خواهیم داشت.من فکر می‌کنم صاحبان واقعی هنر، مردم هستند. آنها هستند که با استقبال از یک اثر آن را به گنجینه تاریخ آن هنر می‌سپارند.

نوشین طافی در پایان از همکاری محسن کرامتی گفت: استاد محسن کرامتی برای من نه فقط یک استاد آموزش آواز که یک معلم معنوی است. من در محضر ایشان علاوه بر هنر آواز ایرانی، عشق و معرفت هم آموختم.به همین دلیل از ایشان درخواست کردم مثل همیشه کنارم باشد. ایشان هم در کمال استادی و تواضع پذیرفتند و در تمام آلبوم در کنار من بودند.

«تو را ای کهن بوم بر دوست دارم» شامل قطعه‌ای با همین عنوان، سرای بی کسی، پیش رخ تو، سودای تو ای عشق شب یلداست.

نوشین که دانش آموخته رشته موسیقی است، آواز را نزد محسن کرامتی، پری ملکی، معصومه مهر علی و پریسا واعظی فرا گرفته است و علاوه بر حضور در آلبوم عطارنامه، در جشنواره آسیا پاسیفیک 2012 و دانشگاه‌های تایپه نیز به معرفی موسیقی ایرانی پرداخته است.

منبع:ایرنا

پایان پیام/ح

دیدگاه‌ها

به کجا می رویم؟؟؟!!! ارزش شده این وزارت ارشاد؟!!! ارشاد!!!! از عکس اش معلومه چی توشه
واقعا این وزارت ارشادو باید گل بگیرن وزارت فساده نه ارشاد. شهدا شرمنده ایم...
شهدا شرمنده ایم وزارت ارشاد باز روی مارو سیاه کرد
خواننده های فاسد خارجی یکی یکی دارن مسلمون و با حجاب میشن و این بدبختها دارن از پست ترین درجات رو رد میکنن و از معرفت هم حرف میزنن
منم با شما موافقم
امام صادق ( علیه السلام ) : زن خواننده یا نوازنده ملعون است ، و هرکس درآمد اورا بخورد ملعون است و مزد او مانند پول سگ حرام است وسائل الشیعه جلد 12 صفحه 85
خاک بر سر چنین مسئولانی.می خواین اینجوری خون شهدا رو حفظ کنید.آره خب از دولت تدبیر و امید که میانه رو هست و خواستار مذاکره با غول کثیف، چیزی غیر از این انتظار نمیشه داشت. آخوندهای آمریکایی
واقعا متاسفام برای وزیر ارشاد واین دولت که هرروز به هر روشی که میدونن دل امام زمان و شهدارو به درد میارن شنیدم آقای وزیر ارشاد علی جنتی گفته من طبق فتوای مقام معظم رهبری عمل کردم میخواستم بگم آقای به اصطلاح وزیر یه زحمتی بکش برو رساله آقای خامنه ای رو دوباره بخون البته اگر زحمتی نیست اگر جایی کاری،فسادی نیست که شما باید اون رو تایید کنی.فتوای مقام معظم رهبری درباره ترانه هایی که زن میخواند این است که به شرطی که طبق عرف ایجاد فساد نکندخوب یک سوال ایجاد میشود که منظور آقا از عرف چیست؟که اگر مراجه شود به مبانی اصولی علما مشخص میشود که منظور عرف متشرع است یعنی عرفی که در آن اهل فن نظر بدهند نه هرکسی.
احمق ها به بهشت نمیروند خاک تو سر این دولت معتدل که بین کفر و ایمان میخواد اعتدال رو برقرار کنه اقای جنتی و روحانی پاسخ بدین
خیلی هم خوبه.
وزارت ابتذال را ببندید

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت