وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 25 آبان 1393 ساعت 10:59   |   کد مطلب: 10952
پاکسازی سراب گیان نهاوند از وجود قلیان
فرماندار نهاوند گفت: سراب گیان به عنوان اولین مکان تفریحی استان و حتی کشور از وجود قلیان پاک‌سازی شد.

به گزارش نافع به نقل از سایت گرو، امامعلی عبدالملکی در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در سالن اجتماعات شهدای فرمانداری نهاوند در جمع اعضای این ستا گفت: به دنبال اجرای مصوبات شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان مبنی بر پاک سازی مکان های تفریحی و گردشگری از وجود مواد مخدر و دخانیات، این مکان تفریحی از وجود این آلودگی پاکسازی شد.

وی اظهار کرد: سراب گیان به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تفرج گاهی طبیعی در غرب کشور سالانه پذیرای هزاران گردشگر و مسافر از نقاط مختلف داخل و خارج از کشور بود که فروش قلیان به صورت آزادانه چهره زشتی به آنجا داده بود.

فرماندار نهاوند گفت: از ابتدای شروع به کار در نهاوند یکی از دغدغه‌های من جمع آوری این آسیب و معزل اجتماعی برای مردم وجوانان بود که با همکاری اعضای شورای تامین و دادگستری تمامی دکهها که تعدادی از آنها نیز به محل خرید و فروش مواد مخدر و عرضه قلیان تبدیل شده بودند به صورت 100درصد پاکسازی و جمع آوری شدند.

وی افزود: در بهار و تابستان امسال نیز نظارت بسیار خوبی از طرف نیروی انتظامی و سایر دستگاه های اجرایی انجام شد که امنیت و آسایش آن موجب رضایت مندی مردم و گردشگران شد.

عبدالملکی اظهار کرد: به زودی از طرف کمیته مبارزه با مواد مخدر شهرستان از تراکتور داران و عطاری و لولزوم خشکبار فروشی‌ها دعوت به عمل می‌آید تا نسبت به کشت و توزیع بذر شاهدانه و خشخاش حساسیت بیشتری نشان دهند تا در مراکزی که دور از دسترس هستند کاشت آنها انجام نشود.

وی گفت: در راستای اهداف فرهنگی و ورزشی کمیته پیشگیری و درمان  مبارزه با مواد مخدر شهرستان به زودی همایش بزرگ چند ده هزار نفری پیاده روی خانوادگی در نهاوند برگزارمی شود که به منظور تشویق متور سواران به رعایت قانون و پوشیدن کلاه کاسکت 200عدد کلاه  به کسانی که رعایت نظم و قانون را کرده و کمترین تخلف را دارند اهدا می شود.

 انتهای پیام/

دیدگاه شما