آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 10 شهريور 1394 ساعت 11:40   |   کد مطلب: 16204
به گزارش حرف تو فیلم سینمایی محمد (ص) به کارگردانی مجیدی مجیدی این روزها در حال اکران است. فیلمی که از همان ابتدای ساخت آن، رسانه های معاند شروع به تخریب ان پرداختند، چرا که خوب می دانستند که فیلم بسیار قوی و قدرتمند مجیدی، میتواند بسیاری از نقشه های آنان را برای تخریب اسلام ناب محمدی، نقش براب کنند. همانطور که پیش بینی میشد این فیلم در همان روزهای ابتدایی با استقبال بی نظیر مخاطبان در ایران شروع شد و به گفته اکثر کارشناسان این فیلم در جهان با استقبال زیادی همراه خواهد بود. در زمانی که غرب به کمک نیروی های تکفیری سعی در تخریب اسلام ناب محمدی دارند، ترویج این فیلم، کمترین اقدام مسلمانان برای مقابله با این خدعه شیطانی دشمنان است، به همین منظور از تمامی فعالان فضای مجازی خواهشمندیم تا ضمن دیدن این فیلم دیدنی و برداشت خود از ان،با پستی از این فیلم حمایت کنند. برای خرید اینترنتی بلیط این فیلم سینمایی به آدرس زیر مراجعه نمائید: http://www.cinematicket.org/?p=filmdetail&fid=1111&fileid=989&t=%D9%85%D... صفحات رسمی فیلم محمد رسول‌الله در شبکه‌های اجتماعی

به گزارش نافع، به گزارش حرف تو فیلم سینمایی محمد (ص) به کارگردانی مجیدی مجیدی این روزها در حال اکران است. فیلمی که از همان ابتدای ساخت آن، رسانه های معاند شروع به تخریب ان پرداختند، چرا که خوب می دانستند که فیلم بسیار قوی و قدرتمند مجیدی، میتواند بسیاری از نقشه های آنان را برای تخریب اسلام ناب محمدی، نقش براب کنند.

همانطور که پیش بینی میشد این فیلم در همان روزهای ابتدایی با استقبال بی نظیر مخاطبان در ایران شروع شد و به گفته اکثر کارشناسان این فیلم در جهان با استقبال زیادی همراه خواهد بود.

در زمانی که غرب به کمک نیروی های تکفیری سعی در تخریب اسلام ناب محمدی دارند، ترویج این فیلم، کمترین اقدام مسلمانان برای مقابله با این خدعه شیطانی دشمنان است، به همین منظور از تمامی فعالان فضای مجازی خواهشمندیم تا ضمن دیدن این فیلم دیدنی و برداشت خود از ان،با پستی از این فیلم حمایت کنند.

برای خرید اینترنتی بلیط این فیلم سینمایی به  آدرس زیر مراجعه نمائید:

http://www.cinematicket.org/?p=filmdetail&fid=1111&fileid=989&t=%D9%85%D...

 

صفحات رسمی فیلم محمد رسول‌الله در شبکه‌های اجتماعی

 

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

آخرین عناوین سایت