وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 20 شهريور 1402 ساعت 20:38   |   کد مطلب: 43261
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر آمریکا بدهکارترین دولت دنیاست،گفت: این کشور ۳۳ هزار میلیارد دلار بدهی دارد که هر سال ۲ تا ۳ هزار میلیارد دلار به آن افزوده می‌شود و این نشان می‌دهد کار اقتصاد آمریکا تمام است.

به گزارش نافع، سردار محمدرضا نقدی عصر امروز در یادواره شهدای رسانه استان از سری برنامه‌های دومین کنگره ۸ هزار شهید همدان اظهار  کرد: شهدا امروز باید الگو و اسوه رزمندگان خط مقدم ما با دشمن باشند.

وی با بیان اینکه روزی خط مقدم در دست رزمندگان مسلح با تیر و تفنگ بود و خبرنگاران و رسانه‌ها از آنها گزارش تهیه می‌کردند گفت: در اصل آن زمان خبرنگار فرعی بر رزمنده بود، اما جبهه امروز رسانه و خبرنگار خط مقدم نبرد است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: دشمن در مقابل نیروهای مقاومت و قدرت شکست‌ناپذیر رزمندگان حزب‌اللهی در ایران، عراق، سوریه، افغانستان، لبنان، یمن و... شکست خورده و نتوانسته از تسلیحات نظامی خود آن طور که می‌خواست استفاده کند به همین دلیل سخت عصبانی است.

وی با بیان اینکه آمریکا سالانه ۷۰۰ میلیارد دلار برای حمله به کشورهای حوزه مقاومت هزینه می‌کند اما نتیجه ندارد افزود: همانطور که دیدیم آمریکا بعد از سال‌ها حضور در افغانستان با بی‌آبرویی خارج شد، چنانکه ۶۴۰ هزار تفنگ، ۸ هزار کامیون و ۲۰۰ فروند هواپیما جاگذاشت و حتی نتوانست دو هواپیما بفرستد تا مزدوران محلی خود را  منتقل کند، دیدید که چگونه این افراد از بال هواپیمای آمریکا برای نجات خود آویزان شدند.

نقدی با بیان اینکه ضرر و زیان بسیاری متوجه آمریکا شده است در صورتی که قبلا ملت‌ها مطیع این کشور می‌شدند و دولت‌ها را برکنار می‌کرد افزود: آمریکا در شرایطی بود که اگر هزینه‌ای انجام می‌داد، پس از پیروزی هزینه‌های خود را از ملت‌ها برداشت می‌کرد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر آمریکا بدهکارترین دولت دنیاست اظهار کرد: این کشور ۳۳ هزار میلیارد دلار بدهی دارد که  هر سال ۲ تا ۳ هزار میلیارد دلار به آن افزوده می‌شود و این نشان می‌دهد کار اقتصاد آمریکا تمام است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان ۳۰۰ سال با دستان باز ایدئولوژی خود را مطرح کردند افزود: دستاورد این ایدئولوژی فقر برای مردم، جمعیت در حال موت و از بین رفتن و جامعه‌ای که در حال اضمحلال و نابودی است به خاطر رشد منفی جمعیت.

وی با بیان اینکه دشمنان دیگر ابزاری در دنیا ندارند و فقط به سحر رسانه‌های خود امید بستند گفت: آنها می‌گویند که مردم بر اساس واقعیت‌ها تصمیم نمی‌گیرند بلکه بر اساس تصویرهای خود از واقعیت‌ها تصمیم می‌گیرند و باید از این ترفند استفاده کرد.

نقدی ادامه داد: دنیای سلطه امپراتوری رسانه‌ای مبتنی بر دروغ و تصویرسازی غلط درست کردند و دلخوش به آن‌ هستند، با تصویرسازی غلط نیز می‌خواهند اعتقاد ملت‌ها را پوچ کنند، اگر رهبر انقلاب  جهاد تبیین را مطرح می‌کنند، به همین دلیل است.

وی با بیان اینکه اگر ما واقعیت را همانطور که هست نشان دهیم و مردم نیز به آن عمل کنند، شکست دشمن قطعی است گفت: جبهه اصلی جنگ امروز در رسانه است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: شب و روز برای تبیین واقعیت و تصویر درست از واقعیت نباید از پا نشست، رژیم‌های وحشی غربی کوچکترین رحم و مروت به انسان ندارند و تاریخ آنها مملو از فساد، تباهی و غارت ثروت ملت‌هاست.

وی گفت: یک ملت شجاع و حق‌مدار به نام ایران، ۴۴ سال قیام کرده و با پیروزی و پیشرفت‌های خیره‌کننده‌ای مواجه شده و قهرمانان بزرگ و شهدای بسیاری تقدیم کره که باید آنها را تبیین کرد.

نقدی با اشاره به سالگرد شهادت آیت‌الله مدنی او را مردی وارسته و پاک در اوج کرامت‌های انسانی دانست که برای همه بشریت می‌تواند الگو باشد و در ادامه خاطرنشان کرد: قهرمانان بزرگ شهر همین افراد و شهدا هستند که نسل جوان باید آنها را بشناسند، این جهادی است که باید انجام شود.

وی افزود: هر یک از جوانان این مرز و بوم باید عاشق و دلداده شهدا باشد، آنها را بشناسد و عاشق آنها شود چراکه این کشور قهرمانان بزرگ و کم‌نظیر بسیاری دارد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه غلبه بر دشمن انسجام و وحدت می‌خواهد و با پراکندگی نمی‌شود تصریح کرد: مشکل ما در رسانه پراکندگی است، اما رسانه‌های بیگانه با یکپارچگی مباحث مورد نظر خود را منتشر می‌کنند.

وی در ادامه با اشاره به جنایات آمریکا و لزوم انعکاس آن گفت: طی یک سال در زندان‌های آمریکا ۴ هزار و ۲۳۴ نفر فوت شدند که این گزارش دادگستری آمریکا به کنگره است که در سی‌ بی اس هم منتشر شده، اما کسی آن را نمی‌گوید و این نتیجه تصویرسازی است.

نقدی با بیان اینکه آنها هزاران برابر ما امکانات رسانه‌ای دارند بنابراین باید متحد شده و هماهنگ عمل کرده و همدیگر را پشتیبانی کنیم افزود: همه باید یکپارچه عمل کنیم وگرنه نمی‌توانیم بر سحر رسانه‌ای غلبه کنیم.

وی با بیان اینکه امروز رسانه‌ها رزمندگان خط مقدم جنگ با دشمن هستند خاطرنشان کرد: امروز ما نزدیک قله هستیم و این یک واقعیت است، در آستانه پیروزی‌های بزرگ هستیم، باید ایده داد و همه بدانند به شیرینی و حلاوت فتح این قله خواهیم چشید.

این مقام مسئول با تقدیر از خانواده شهدا افزود: الگوی خانواده شهدا و رسالت زینب‌گونه در انقلاب اسلامی ایجاد شده و ما قدردان این خانواده‌ها هستیم.

پایان پیام/

دیدگاه شما