وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 11 تير 1399 ساعت 08:18   |   کد مطلب: 39761
تعدادی از خادمان آستان قدس رضوی به همراه تعدادی از اصحاب رسانه همدان به مناسبت دهه کرامت درچندین مکان استان حضور یافتند.

به گزارش نافع، به مناسبت دهه کرامت و با حضور خدام بارگاه ملکوتی اقا امام رضا علیه السلام و کاروان جشن های زیر سایه خورشید استان همدان در دفتر امام جمعه استان همدان با آیت الله شعبانی نماینده متحرم ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان و در جمع مدال آوران ،ورزشکاران در عرصه های بین المللی و حافظین قرآن از این بزرگواران تقدیر گردید.

مسئول برگزاری جشن‌های مردمی کاروان زیر سایه خورشید با بیان اینکه ۱۳ سال است که این برنامه پرشور به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی در کشور و ۱۰ سال است که در استان همدان برگزار می‌شود که امسال به خاطر شیوع کرونا برگزاری جشن مردمی کاروان زیر سایه خورشید  در استان به صورت محدودتر و با رعایت کامل اصول بهداشتی مورد تایید در حال انجام است.

وی از برگزاری ۷۰ برنامه در استان همدان خبر داد و با بیان اینکه سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا، دیدار با خانواده شهیدسلگی، دیدار با جهادگران عرصه سلامت و کادر درمان، دیدار با خیران، تجلیل از اعضای ستاد مردمی مقابله با کرونا، دلجویی از خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا بخشی از این برنامه‌هاست خواستار توجه به این مهم شد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما