آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 23 فروردين 1396 ساعت 15:15   |   کد مطلب: 26591
در دلجویی از پدران شهدای اسدآباد مطرح شد/
درخواست پدران شهید برای برآوردن انتظارات مردم
به مناسبت ایام مبارک رجب و روز پدر جمعی از مسئولان شهرستان اسدآباد پدران و مادران شهدا دلجویی کردند.

به گزارش نافع به نقل از خبرنگار آوای سیدجمال؛ به مناسبت روز پدر و در ایام ماه رجب، فرماندار به همراه امام جمعه و فرمانده سپاه ناحیه شهرستان با حضور در منزل خانواده های شهدا، از  پدران شهیدان زرین صف، عبدکوند، آذرمی، خزاعی، حبیب الله لطیفی و  مادر شهیدان رستمی سرکشی و دلجویی کردند.

 

در این دیدار حجت‌الاسلام سیدموسی حسینی‌مجد امام جمعه اسدآباد با بیان اینکه شهدا آبروی نظام و انقلاب اسلامی هستند، گفت: امروز امنست و آرامش را مرهون خون پاک آنان هستیم و نباید این مهم را فراموش کرد.

 

همچنین در این دیدار یکی از پدران شهدا درخواست ایجاد شغلی برای فرزندش داشت و التماس دعا گفت.

 

 

پدر شهیدان عبدکوند هم با اشاره به شرایط ناامنی در دیگر کشورهای منطقه، گفت: امروز این امنیت و اقتدار و ابهت کشور ایران اسلامی مرهوئن خون پاک شهدایی هستیم که جانشان را قدای اسلام کردند.

 

او با بیان اینکه شهدا را هم خداوند کمک کرد و توانستند در این جنگ پیروز شوند، افزود: امروز انتظار مردم از مسئولان تنها حل مشکلات معیشتی و بیکاری آنان است که امید است در این زمینه گامهای بلندی برداشته شود.

 

در دیداری که مسئولان با خانواده و والدین شهید آذرمی داشتند، مادر این شهید از آرزوی خود گفت که دوست داشته در دوران واقعه کربلا می بود و امام حسین(ع) را یاری می‌داد؛

 

او می‌گفت: باورم نمی‌شد که با به وجود آمدن جنگ تحمیلی و دادن فرزندم در این راه به آرزویم رسیده باشم.

 

این مادر شهید می‌گفت: امروز که فرزند شهیدم تقدیم انقلاب شد و پیکرش نیز هنوز در جبهه جنگ باقی است، وقتی احساس ناراحتی می‌کنم، با یاد و خاطره شهیدم آرام می‌شوم و این آرامش از همه چیز برایم بهتر است.

 

 

فرماندار اسدآباد هم در حاشیه دیدار با خانواده‌های شهدای این شهرستان، اظهار کرد: شهیدان از ذخایر غنی انقلاب اسلامی هستند که می‌توان از آنان به عنوان فرهنگ پایان‌ناپذیز ایثار، معنویت و فداکاری در دورن معاصر نام برد.

 

حسین افشاری با اشاره به هدف خود از دیدار و سرکشی از این خانواده‌های معظم، تأکید کرد: گرامیداشت یاد و خاطره این شهدا در حقیقت گرامیداشت فداکاری و ایثار است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت