وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 21 آذر 1398 ساعت 11:02   |   کد مطلب: 38447
در پی انتشار اخبار مربوط به مراسمی که به نام روز دانشجو در دانشگاه پیام نور نهاوند برگزار شد،بیانیه ای #غیر رسمی ریاست این دانشگاه در ایرنا منتشر گردیده است که ذکر چند نکته ضروری است .

به گزارش نافع، اول جناب آقای صفایی:اگر به قول شما کمیته بازبینی محتوای مراسم را تایید کرده اند،چرا برای آگاهی عموم مردم فیلم کامل را منتشر نمی نمایید؟
دوم در بیانیه #غیر رسمی دانشگاه پیام نور نهاوند به پخش شش تراک موسیقی اشاره شده و در اینجا به چهار تراک ،فارغ از اینکه مجاز یا غیر مجاز بوده اند ،شفاف اعلام کنید کدام صحیح است .
سوم آقای مسئول :موسیقی شادمهر و یک خواننده فراری خارج نشین ،مجاز نیست . قطعا از نظر حقوقی هم در یک مراسم رسمی ،قابل پیگیری قانونی خواهد بود .
چهارم کاش در خصوص سوابق مجری برنامه و خواننده ها برای مردم ،اطلاع رسانی شفاف تری می داشتید .
 و نکته اخر  ،بر اساس شواهد و قرائن مجری این برنامه بسیج دانشجویی نهاوند نبوده است ،چرا که اگر مجری بسیج دانشجویی بود، از طریق دادستان شهرستان پیگیر برخورد با متولیان برگزاری نبودند .

درخبری که در یکی از خبرگزاری ها گفتگوی با مسئول پیام نورهمدان انتشار داده شداست تیتری با عنوان جو سازی علیه دانشگاه  و متوالی را بسیج دانشجویی دانسته بودند که درگفتگوی خبرنگار نافع با مسئول بسیج دانشجوی استان میزبان بودن بسیج  را در این مراسم تکذیب کردند .

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت