وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 28 ارديبهشت 1398 ساعت 19:48   |   کد مطلب: 36392
این روزها اقلیتی از اصلاح‌طلبان استان با هجمه علیه استاندار بدنبال کلید زدن فضای انتخاباتی در همدان هستند.

 از سال ۹۴ که لیست امید در استان همدان با اقبال عمومی روبرو نگردید و اصولگرایان توانستند بیشترین کرسی مجلس را در انتخابات بدست آورند و اصلاح‌طلبان را با شکست مواجه سازند، این اقلیت بدنبال جبران برآمده و بدنبال مقصر هر روز نوک پیکان انتقادات خود را سمت یکی می‌گیرند.

 اگرچه در سال ۹۶ و با فتح دولت خیال کردند میتوانند به قدرت برگردند، اما پس از اینکه دولت روحانی مشی خود را اعتدال و میانه روی معرفی کرد، و سیاستهای خود را از افراطی‌گریهای این اقلیت پر سر و صدا جدا ساخت، شکست دیگری را متحمل شدند و اکنون با نزدیک شدن به انتخابات سال ۹۸ بدنبال فضاسازی در استان هستند تا علت شکست‌های پی در پی خود را گردن دولت انداخته و با عبور از دولت، نفس دیگری بر پیکر این تفکر بی‌جان بدمند.

 البته این اقلیت تمامیت خواه در زمان نیکبخت استاندار سابق، و با سکوت معنادار وی، مشغول سرکیسه کردن بعضی ادارات و دستگاه‌ها شدند و تا امروز صدایی از آنان بلند نمیشد اما اکنون که شاهرخی افسار این نابسامانی‌ها را کشیده، دست در گلوی گشاد آنها کرده و جلوی اسراف و تبذیرشان را گرفته، صدای این خفگی بلند شده و با هدف تخریب استاندار میخواهند فضا را به دوره‌ی قبل برگردانند.

سوالاتی که از این اقلیت پر سرو صدا باید پرسید این است که:

با کدام افتخار حاضر شده‌اند از مدیران تنبل و بی تحرک برکنار شده حمایت کنند؟!؟

چه منفعتی در میان هست که باید مدیران همه‌ی دستگاه‌های استان حتما اصلاح‌طلب باشند؟

چه عملکرد مثبتی در کارنامه‌ی چند ساله‌ی این مدیران بوده که استاندار را بخاطر جابجایی آنها تخطئه می‌کنند؟!؟

طبق کدام قانون نانوشته نماینده‌ی عالی دولت در استان باید برای جابجایی مدیران دستگاه‌های دولتی از شما اجازه بگیرد؟!؟

طبق کدام عقل سلیم، جابجایی مدیر نالایق و خسته، با مدیران توانمند و فعال با هر نوع دیدگاهی، اشتباه است؟!؟

چرا فکر می‌کنید مردم این زمانه اعتقادی به جریانات حزبی اصلاح‌طلبی و اصولگرایی دارند، و خود را محق دانسته، بدنبال تحمیل تفکر خود بر جامعه هستید؟!؟

شما نماینده‌ی کدام قشر اکثریت در استان هستید که باید در مقابل طمع‌خواهی‌های روز افزون شما سکوت کرد؟

آیا گمان می‌کنید مردم همچنان شما را خادم خود میدانند که گلو پاره کرده و پیراهن جر می‌دهید؟!؟

آیا زمان آن نرسیده پی به اشتباه خود ببرید که ورود شما از ابتدا به هسته‌ی قدرت اشتباه بوده است؟!؟

 آیا بهتر نیست با سکوت خود و اجازه دادن به دولت بگذارید مسئولین و ملت از این شرایط سخت و ناهموار که دشمنان این مرز و بوم با دشمنی و ظلم بر کشور عزیزمان تحمیل کرده‌اند عبور کنیم؟!؟

شما که خود را مبادی آداب معرفی می‌کنید، طبق کدامین اصول اخلاقی محتوای یک جلسه‌ی خصوصی را در رسانه‌ها با تحریف منتشر می‌کنید؟!؟ آیا غیر ازین است که منفعتی در میان هست؟!؟

چرا و با چه هدفی هر فرد یا عنوانی با تصمیمات غلط شما مخالفت کند بر علیه او هجمه میکنید؟!؟

 آیا در این روزگار دغدغه‌ی مهمتری جز جابجایی چند مدیر یا چهار پنج مدیر غیر بومی ندارید؟!؟ و آیا وجود ۱۶۰ مدیر بومی استان نشان دهنده‌ی این نیست که شما بدنبال امتیاز گرفتن از استاندار هستید؟!؟

در پایان یاد‌آور می‌شود :
متاسفانه با سکوت استاندار سابق در قبال طمع‌خواهی های شما سطح درخواستهای غیر منطقی‌تان چنان بی ارزش و سبک شده که حتی فراموش کرده‌اید مردم به آرامش نیاز دارند و سرمستی‌های عده‌ای طمع‌کار را تحمل نمی‌کنند؟!؟

سوالات و اطلاعات زیادی را در رابطه با منفعت طلبی‌های شما در این سالها میتوان مطرح و با ذکر سند اعلام کرد، اما امیدوارم پی به اشتباه خود برده و دست از این هیاهوهای سیاسی و انتخاباتی بکشید و بگذارید فضای استان با آرامش و طمأنینه همراه شود.

 به خود بیایید و بیش ازین چوب حراج به خود و اصلاح‌طلبی نزنید

طاها توحید ۹۸/۰۲/۲۸
انتهای پیام/

دیدگاه شما