وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 13 ارديبهشت 1398 ساعت 13:40   |   کد مطلب: 36152

به گزارش نافع، روزنامه اطلاعات ارگان رسانه ای نزدیک به (م خ) و جریان فتنه در یادداشتی عجیب باعنوان " تيرهاي خطا و کمانه‌هايش" در خصوص جنایت اخیر یکی از جلادان در به شهادت رساندن طلبه مظلوم همدانی در کمال تعجب و وقاحت تمام؛ با دروغهای عجیب و ساختگی آسمان ریسمان به هم بافته تا مطالبی را به هم ربط دهد که هیچ ربطی با یکدیگر ندارند و هرکدام در جای خودش دروغ بودنش اثبات شده است ! از ماجراهای اسیدی پاشی که ربطی به امربه معروف  و نهی از منکر نداشته تا جوابگویی های ائمه جمعه خطاب به زورگویان عالم.

 این روزنامه نوشت:
« يک طلبة همداني در بازگشت از محفل درس و بحث، هدف تير خشونت و رذالت يکي از اوباش مي‌شود. آن تير، برآيند همه تيرهاي خطايي بود که اين بار بر هدف نشست؛ اما هدفي بي‌گناه. آن تيرهاي خطا، پيش‌تر و از کجاها در کمان زه شده ‌بودند؟ حدس و گمانش دشوار نيست.
 وقتي بر صورت افراد به جرم‌هاي اثبات ‌نشده‌ و من‌ درآوردي اسيد پاشيدند و شبکة اسيدپاشي تشکيل دادند و آشکار و پنهان، بر اين نهي از منکر(!؟) تشويق شدند و پيگيري هم ‌نشدند، بايد امروز را مي‌ديدند، که خدنگي از تيرهاي در کمان نشسته، به قلب طلبه‌‌اي بي‌گناه کمانه مي‌کند. از اين دست فراوان مي‌توان برشمرد.
در سطوحي بالاتر نيز مي‌توان اين تير و کمان‌هاي به‌ناروا زِه‌ شده را ديد؛ مثلاً آن‌جايي که خطيبي در بحبوحة مضيقت‌هاي اقتصادي روزمرة مردم فرياد برمي‌آورد که: به جهنم! و يا آن دگري که جمعة بعدش مي‌گويد: اگر نفت نفروشيم، به کجايمان برمي‌خورَد؟! اينجاست که آن اوباش و ديگر اوباشان در جواب، با شليک تير بر بي‌گناهي از هم‌لباسان آن خطيب مي‌گويند: به جايي از شما برنمي‌خورَد؛ در عوض به طلبه‌اي حجره‌نشين برمي‌خورانيم!»

خیلی ساده است! یک روزنامه رسمی جمهوری اسلامی خیلی راحت و آشکارا با دروغهای ساختگی جای جلاد و شهید را عوض می کند! معادله پیچیده ای نیست! 
به نظر این یادداشت دستور ترور داده است؟!
 این نظریه پردازی آشکار رسانه های تفکری  خاص ، برای ترور نیروهای انقلابی در ایام پیش رو است!
اگر توییت نفرت انگیز و دروغ مهناز افشار را زمینه ساز ترور آن طلبه مظلوم همدانی بدانیم ،این مقاله نفرت انگیز و سراسر دروغ اطلاعات را هم میتوان زمینه ساز خشونت و ترورهای سازمان یافته علیه نیروهای انقلابی و متدینین جامعه در روزهای آتی دانست...
ابعاد فتنه ۹۸ در حال آشکار شدن است. 
یک جریان یا همان فتنه گران سال ۸۸ که حدود ۶ سال است مدیریت در سایه کشور را بدست گرفته اند با سوء تدبیر و خیانت و گرانی و فساد و اختلاس تعمدی مردم را به شدت خشمگین کرده اند و اکنون سناریوی پایانی را به مرحله اجرایی رسانده اند که همان هدایت خشم و عصبانیت مردم با کمک شبکه های رسانه ای خود به سمت انجام خشونت علیه انقلاب و بچه های انقلاب و نهادهای انقلابی است !
 و اما جناب دعایی؛ "مدیر مسئول روزنامه اطلاعات" ! فکر می کنید روی سخن رهبر معظم انقلاب که فرمودند: «خداوند از کسانی که با قلم و بیانشان روحیه انقلابی مردم را تضعیف می کنند، نخواهد گذشت » چه کسانی ممکن است باشد !؟.

خداوند از کسانی که با قلمشان روحیه‌ی انقلابی را تضعیف میکنند، نمیگذرد/روحیه انقلابی ملت بود که حکومت پهلوی را سرنگون کرد/رضاخان اگر غیرت داشت، وقتی انگلیسی‌ها گفتند برو، نمیرفت

به گزارش نافع، رهبر انقلاب، در دیدار معلمان و فرهنگیان:سند تحول در آموزش و پرورش یک ریل‌گذاری است که میتواند آموزش و پرورش را به سرمنزل موردنظر برساند؛ اما فقط ابلاغ آن کافی نیست، باید کاری کنیم که انجام شود و بدنه‌ی آموزش و پرورش این سند را بخواند و بداند و به آن عمل کند. این سند خوبی است که دنبال‌گیری میخواهد.

اولین چیزی که لازم است، روحیه‌ی انقلابی است. خداوند نخواهد گذشت از کسانی که با قلمشان روحیه‌ی انقلابی را تضعیف میکنند.
این انقلاب به‌وسیله‌ی جانهای مردم محقق شد و کشور را از زیر سلطه‌ی بیگانگان خارج کرد. حکومت پهلوی دو پادشاه داشت: رضا و محمدرضا؛ رضاخان را انگلیسی‌ها و محمدرضا را انگلیس و آمریکا سرِ کار آوردند.
رضاخان به‌وسیله‌ی انگلیسی‌ها سرِ کار آمد، بعد در دوران جنگ به‌خاطر هیاهوی هیتلر به او گرایش پیدا کرد و انگلیسی‌ها عصبانی شدند و به او گفتند برو و او رفت! خب اگر یک جو غیرت داری بگو نمیروم، بگذار تو را بکشند.
انقلاب آمد این حکومت را سرنگون کرد. روحیه‌ی انقلابی، جان و روح این ملت است. آن‌وقت خدا آن قلمی که روحیه‌ی انقلابی را تضعیف و تشکیک کند، خواهد بخشید؟ ۹۸/۲/۱۱

یادداشت: سعید درخشان
​انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما